Günlük Giyimde Metalik Renk Kullanımı

Metalik rengin, parıltılı süslemeleriyle geceye ait olduğu söylenebilir. Bu doğru olsa da favori metalik parçanızı gün içinde giymemeniz için hiçbir neden yok. Gün içinde nasıl metalik giyileceğine dair bu güvenli ipuçlarını izleyerek, öğle vakti disko topu gibi görünmeden, çok sevdiğiniz metalik renk kıyafetlerinizi günlük hayatta da değerlendirebileceksiniz.

Sade Olun

sade olun 3 Tatlikadinlarcom

Kaçırmayın: İkoncan Gibi Giyinmenin Püf Noktaları


sade olun Tatlikadinlarcom

Kaçırmayın: Sezona Damga Vuran Bot Modelleri

Metalik kendi başına dikkat çekiyor zaten o yüzden basit bir tişört ya da dar pantolon gibi sade parçalarla birleştirmeyi deneyin. Özellikle bankaya ya da alışveriş merkezine gidiyorsanız, gün içinde metalik giymenin en iyi yollarından birisi sade bir kombinasyon oluşturmaktır. Metalik bir parça kendi başına bir mücevher gibidir o yüzden hafif aksesuarlarla süsleyin.

Kaçırmayın: İlk Buluşmada Ne Giymelisiniz?

sade olun 2 Tatlikadinlarcom

Bir Ceketle Resmi Olunresmi olun Tatlikadinlarcom resmi olun 2 Tatlikadinlarcom

Ceket, bir kızın dolabında olması gereken, çok amaçlı kıyafetlerden birisidir. Sadece iş için değil aynı zamanda gün içinde gösterişli kıyafetlerimizi kombine edebileceğimiz önemli bir parçadır. Nötr renkli bir ceket, metalik kıyafetinizin parıltılarını yumuşatır. En iyisi de soğuk sonbahar günlerinde sizi sıcak tutar.

Kaçırmayın: Sonbahar-Kış Sezonunun En Trend Çanta Modelleri

Spor Ayakkabı Sahibi Olunspor ayakkabi 2 Tatlikadinlarcom spor ayakkabi Tatlikadinlarcom

Spor ayakkabılar sadece atletik ya da günlük kıyafetler için değildir. Çünkü onları gün içinde metalik kıyafetlerle giyebilirsiniz. Siyah ya da beyaz spor ayakkabıları, tek başına aşırı dikkat çekici olan metalik kıyafetinizin tarzını ilginçleştirir. En önemlisi, spor ayakkabıları sizi gün boyunca rahat tutar. Hem şık hem de sportif olamayacağınızı kim söylüyor ki?

Kaçırmayın: Popülerliğini Asla Yitirmeyen Moda Ürünleri

Çantayı Unutmayıncanta 2 Tatlikadinlarcom canta Tatlikadinlarcom

Eğer gün içinde metalik giyinmenin daha sofistike halini istiyorsanız, doğru sayfaya geldiniz. Metalik bir çantayla, ışıldayan bir kıyafetten daha fazla parıldarsınız, gün içinde bile. Her zaman kullandığınız büyük çantalardan ve sırt çantalarınızdan vazgeçin. Metalik bir el çantası ile farklılık zamanı.

Kaçırmayın: Düğün Günü 5 Kilo Daha Zayıf Görünmenin Yolları

Eğer Ayakkabı Uyarsaayakkabi Tatlikadinlarcom ayakkabi 3 Tatlikadinlarcom

Gün içinde nasıl metalik giyileceği sadece kıyafetinize bağlı değil. Ayakkabınıza da bağlı olabilir. Eğer metalik bir üst ya da alt sizin için çoksa o zaman bu trendi ayakkabılarınızda yakalayın. Çoğu moda kuralında olduğu gibi, etkileyici metalik ayakkabı görüntüsünü başarmanın yolu da onunla birlikte sade şeyler giyerek olur. Beyaz bir tişört ve boyfriend kot pantolonuyla tamamsınız!ayakkabi 2 Tatlikadinlarcom

 

Günlük Giyimde Metalik Renk Kullanımı
Bu yazıyı değerlendirin

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir