Sonbahar Kış Sezonunda Öne Çıkan Markalar

Yaz sezonunun sona ermesiyle dünyada ünlü moda tasarımcıları ve markalar kış koleksiyonuna hızlı bir şekilde giriş yaparak herkesin beğenisini topladılar. Her yıl olduğu gibi bu yıl da sonbahar kış sezonunda öne çıkan belli başlı markaları mercek altına aldık.

Bu yılın kış sezonunda öne çıkan markalardan biri süphesiz ki Zara’dır.

1

Bu sezon koleksiyonunda bizleri minimal çizgilerle buluşturarak alıcılardan tam not toplayarak dikkat çeken bir marka oldu. İnce detaylarla güzelleştirilen modeller ile insanların dikkatini üzerine toplarken, farklı olan modeller daha ön planda kullanarak sunuma hazırladılar.

Zara-1-e1290364644991

Stilistler de elbiseleri çizerken daha detaycı davranarak beğeni topladılar. Zara women koleksiyonlarında muhteşem görünmenizi sağlayacak çan etekler, kısa üstler, bol kazak ve paltolar yoğunluk gösterirken, genç koleksiyonunda ise floral desenler ön plana çıkmıştır. Ayrıca kış olmasına rağmen bu senenin moda renkleri olan lacivert, kırmızı, hardal sarısı, yeşil renkler tasarımların daha çekici olmasını sağlamaktadır.

koton2

Tasarımlarıyla ön plana çıkmayı başaran bir diğer marka da Koton’dur. Koton bu sezon Tatlı Punk temasıyla tasarladıkları koleksiyonlarıyla trend olmayı isteyen giyim severlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Deri, triko, kürk ağırlıklı giyim koleksiyonunda farklı desenleri bir arada kullanarak başarılı bir çizgi elde etmişlerdir.

2

Ayrıca sadece giyim değil aksesuarlara da ağırlık veren Koton birçok farlı modellerde ve renklerde bere ve eldivenler tasarlamışlardır. Ayrıca farklı renklerde ve büyüklüklerde sundukları küpeler, kolye ve çantalar tüm giysilerin kombininde size çok yardımcı olacaktır.

men

2013 sonbahar kış sezonunda öne çıkan diğer markalar Sarar, Network, İpekyol, Topshop, Mango, Parcbravo, Tommy Hilfiger, Esprittir. Bu markalar hem erkek, hem kadın giyiminde revaçta olmasının yanı sıra, sadece kıyafet konusunda, değil aksesuar konusunda da ön planda. Bu markalar, sezonda tasarladıkları paltolar, kürkler, deri detaylarını kullandıkları parçalar, ekose ve çiçek desenli elbiseler, metalik havası yaratan tasarımlar ile ön plana çıkıyorlar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir