Doğru Kişiyi Bulmanı Engelleyen 7 Buluşma Hatası

Bay doğru kişi ile tanışmak o kadar da kolay olmayabilir. Özellikle uzun soluklu bir ilişki hayaliyle biriyle tanışıyorsanız, ilk buluşmada yapılan hatalarla karşılaşacaksınız. Ama üzülmeyin, bu tarz şeyleri yaşamanız bay doğru kişi arayışınızda sizi doğru noktaya götürecektir. yanlış kişilerle fazla zaman harcamadan doğru kişiyi bulmanı için 7 önemli buluşma hatasını kaçırmayın.

1. Eski Sevgili Hikayeleri

Belkide en rahatsız edici ve buluşmanın bir yere gitmesini engelleyen şey eski sevgili hakkında anlatılan hikayelerdir. Başlamaya çalıştığınız ilişkinin geleceğinden bahsetmeniz, eskilerde yaşanan hatalardan daha önemlidir. Ne olursa olsun o buluşmanın gözdesi olması gereken kişi sizsiniz ve eski sevgili benzetmeleri ya da eski sevgilinin hataları gibi garip konuşmalar o masadan ayrılmanız için doğru andır!

Kaçırmayın: Sağlıklı İlişki için Yapılmaması Gereken 7 Şey

2. Çok Geç Kaldı

En önemli buluşma hatalarından biri de buluşmaya geç gelen erkek modelidir. Tabiki bazı beklenmeyen durumlar olabilir ve bazı gecikmeler yaşanabilir fakat gecikme konusunda bir açıklama yapılmaması ve normal karşılanması dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Bu durum buluşmadaki kişinin sizin hakkında pek ciddi bir şeyler düşünmediğinin bir göstergesidir. Gerçekten o kişiyle buluşuyor olmak bile size farklı hissettiriyorsa, doğru zamanda gelip gelmemesine dikkat etmelisiniz.

Kaçırmayın: Bir İilişkiyi Kurtaracak 7 Çözüm

3. Buluşma Kuralları

Kimsenin bu konuda uzman olmasını ve mükemmel bir yaklaşım sergilemesini bekleyemezsiniz fakat yinede davranışlarına hiç dikkat etmeyen biriyle olmayacağını bilmelisiniz. Yemek yerken ağzını kapatmaması ve sorulara tek hecelik cevaplar ve mırıldanmalarla cevap vermesi çok acıdır.

İlk buluşma içinizdeki mükemmeli göstermek için bir fırsattır fakat bunu maymunlaşmak olarak algılamamak lazım. Bir erkek menüdeki fiyatlar konusunda yakınıyorsa, bu o kişinin ne kadar ucuzcu ve tecrübesiz olduğunun göstergesidir. İlk buluşmada kalbinizi çalmak istiyorsa en azından belli şeylere dikkat etmesi gerekir.

Kaçırmayın: Bir İlişkiyi Yapan ve Yıkan Anlar Nelerdir?

4. Sarhoşlar

Genel olarak bir bardak kuralına uymanın sağlıklı olduğu düşünülür. Bir kokteyl içmek sizin rahatlamanıza ve stresi atmanıza yardımcı olabilir fakat her şey için olduğu gibi mantıklı bir sınırlama çerçevesinden kullanılmalıdır. İlk buluşmada sarhoş olmak hareketlendirici bir nokta olmaz ve tamamen yersiz bir harekettir.Bazıları ilk buluşma heycanını atmak için alkolü bir rahatlatıcı olarak görür fakat bu yapılmamalıdır.

Kaçırmayın: Balık Etli Kadınlar İçin Kim Kardashian’ın Moda Taktikleri

5. Saygı

Saygısızlık ilk buluşmanın sonlandırılmasının sebebi olabilir. Tüm ilişkiler karşılıklı saygı ve ilişkiler üzerine kuruludur. Müstakbel bay doğru kişi tarafından garip durumlara düşürüldüğünüzde, sonuçların farkına varıp bu ilişkiden bir gelecek çıkamayacağını anlamalısınız. Bay doğru, dünya görüşünüze ve sınırlanıza saygı göstermelidir. Gelecekte saygısız davranışlar görmemek için bu kişinin doğasını anlayıp kararınızı vermelisiniz.

Kaçırmayın: Evli Kadınlar için İlişki Tavsiyeleri

6. Bencillik

Çok beğendğiniz o kişiyle, ilk buluşmanızda bazen kendinizi röpörtaj yapan bir gazetici gibi hissedebilirsiniz. Bu ilk buluşmada çok konuşmanız gerektiği anlamına gelmemekle birlikte, kendinizi ilginç göstermek için böyle davranmanız gerektiği hissine kapılabilirsiniz. Konuşmaya çalıştığınız kişi fazla bencilse bu bir sorun haline gelebilir fakat sizin anlattıklarınız dışında birazda bay doğrunun sorularına ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz.

7. Dış Görünüm

İlk buluşma hem erkeklerin hem de kadınların güzel görünmek için ekstra çaba harcamaları gerektiği ve kendilerini en iyi şekilde göstermeleri gereken zamandır. Pahalı giyinmeniz gerekmez ama yeterince etkeli kıyafetler seçmelisiniz. Bay doğru kişi güzel görünmeli ve güzel kokmalıdır. Kendine güvenen ve güzel bir still sahibi kişiler istedikleri kadınların kalbini çalabilirler, çünkü etkilemek gibi özel bir güçleri vardır.

İlk buluşmalar hayatınızın geri kalan kısmında hatırlayacağınız en güzel anlardan biridir. Harika bir erkek ya da kadının etkisi altında olduğunuzda, önem vermeli ve dikkatli olmalısınız. Kalbinizin sesini dinleyin!

Sizin ilk buluşmanızı bitirmenize neden olay şeyler neler?

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir