Bir Erkeğin Duygularınızla Oynayıp Oynamadığını Nasıl Anlarsınız?

Bazı günler sizden nefret ediyor gibi görünüyor ama bazen de sizi, sanki yarın yokmuş gibi seviyor. İlişkideki tutumunuz karışık gibi göründüğünde, içinize dönüp neler olduğuna bakma zamanınızdır. Bu tatlıkadınlar.com makalesi, adamınızın şifresini çözmeye ve size olan davranışlarının arkasındaki anlamı bulmanıza yardımcı olacak.

Gençlik… Tasasız, dikkatsiz, ve en önemlisi arayışta. Hayatta erkenden aradığınız aşk, sonsuza kadar mutluluk hayallerinizi oluşturabilir. Ama büyüdükçe ve bilgelendikçe, ilişkilerden anladığınız değişebilir. Dinamikler de değişir, işte o zaman olması gerekenle olan şey arasındaki farkı anlarsınız.

Bay Haklı (Bay Şimdi) ile birlikte olduktan sonra, eğer hala onunla nerede durduğunuza dair bir ikilemdeyseniz, o zaman dikkat etmeniz gereken belli işaretler var. Bazen, bazı önemli işaretler halının altına süpürülür, çünkü meseleyle yüzleşmek yapması zor bir şeydir. Sürekli bir öfke ve incinmeyle uç noktaya doğru yaklaşıyorsanız, işte sizi ilişkinizin mevcut durumunu anlamanıza yardımcı olacak bazı kesin işaretler var.

Sizden Asla Özür Dilemez Ya da Size Asla Teşekkür Etmez…

Aşkı göstermek sadece iltifatla değil, minnettarlık gibi memnunluk jestleriyle de olur. Her ilişkinin zamanla değiştiği doğru iken, olumsuz yöne doğru gitmesi zorunluluğu yanlıştır. Nankör bir partnerle yaşamak, oldukça acı verici ve kalp kırıcı olabilir. İlişkide anlayışlı taraf olmak iyidir. Fakat baskı karşısında itaatkar olmak ve sessiz kalmak, kesinlikle bir ilişkiyi sürdürmenin yolu değildir. Bütün suçu üstlenen taraf olmak, karşınızdaki ile nereye doğru gittiğiniz hakkında size bir şey söylemeli.

Her Zaman Bir Bahanesi Var

Konu ister alışveriş poşetlerine yardım etmek, ister aramanıza geri dönmek olsun ya da önemli bir mesaja cevap vermek olsun, eğer her zaman bir bahanesi varsa, duygularınızla oynuyor olma ihtimali yüksektir. Acil durumlar sıklaştığında, ofis saatleri berbat olduğunda ve unutmak bir alışkanlık haline geldiğinde bilin ki defalarca kandırıldınız. Bir insanın planlanan her şeye ya da anında ilgi gerektiren bir şeye hep bir bahanesi olması neredeyse imkansızdır. Her seferinde sizi ekiyorsa, o zaman analiz etmeniz gereken bir şey var demektir.

Zamanınıza ve Çabanıza Değer Vermiyor

Sizi her zaman bekletiyor mu? Eve, yemek için hiç gelmiyor mu? Dışarıda mı yiyor, evde onun için yemek pişirmenize rağmen? Eğer durum buysa, o zaman sizin zamanınıza ve çabanıza değer vermeyi bıraktı. Onun için ne yaparsanız yapın, bilin ki görmüyor. O yüzden, yaptığınız her girişim ve bu ilişkiye yaptığınız yatırım sadece boşuna olacaktır.

Duygusal Olarak Müsait Değil

Bir ilişki, her şeyden önce bir arkadaşlık olmalıdır. Eğer,bir noktada, bu yön başarısız olursa sürekli bir karışıklık başlar. Kadınlar daha anlatan taraf ve duygusal ihtiyaçlarını doyurmak için çift taraflı bir iletişim beklerler. Eğer partneriniz son zamanlarda sizin için duygusal olarak uygun değilse, bu yalnızlığa, sessiz düşüncelere ve istenmeyen öfkelere yol açar. Eğer bu davranış son zamanlarda geliştiyse, o zaman bunun sebebinin köküne inmelisiniz. Sizi olanların dışında nedensiz  bırakıyorsa, bilin ki bu davranışın altında başka şeyler vardır. Bundan dolayı, size karşı bu hareketler bilinçli ve incitmek amacıyla yapılıyor.

İlişkiye Karşı Duyarsızlaşır

Hislerinizle ve duygularınızla oynadığının en büyük işareti ilişkiye karşı duyarsızlaşmasıdır. Yavaşça uzaklaşmaya, sizi ya da ortak paylaştıklarınızı önemsememeye başlar, iletişimi keser ve tekrar yalnız gibi yaşamaya başlar.

Bütün bunlar oldukça karışık görünebilir ve kendinden şüphe duyma moduna kolaylıkla geçilir. Sözü geçen belirtiler ilişkinizde  düzenli olarak görülüyor ve yaşanıyorsa, bilin ki duygularınızla oynuyor. Kısaca ilişkiyi devam ettirmekle ilgilenmiyor. Ancak, yine de yumurta kapıya gelip bir karar verene kadar sizinle takılabilir. Keder ve belirsizlikle dolu bir hayatı yaşamanın bir anlamı yok. Yani bu saçmalığa elveda deyin ve daha tatmin edici bir ilişki için kendinizi yeniden keşfedin!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir