Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Bir erkeği nasıl kendinize bağlayabilirsiniz? İşte size bazı tavsiyeler…

Erkeği kendine bağlamanın yolları aslında bi taktik olarak kullanılır bu yolu bulmak ve bulabilmek için yapılan araştırmalarda hep erkeklerin önce kızların daha sonra kızlarında erkeklerin peşinde koştuğu ortaya çıkmıştır.

Erkeği kendine nasıl bağlamalısın bunun için gerçekten dürüst olmalısın.Erkekler bir soğursa ya da bir şeyden soğukluk alırsa direkt kızdan uzaklaşır.

* Buluşmalarınızda ona ilk öpücüğü konduran siz olun her zaman etkilidir. Yanına gittiğinizde soğuk olmayın sıcak davranın rahat davranın ona da bu rahat tavırlarınız rahatlık katacak o da sizinle daha özel ve güzel ilgilenecektir.

* Kız arkadaşlarınızın fikirleri yerine kendi fikirleriniz ve doğrularınızla hareket edin. Özgüven çok önemlidir güvendiğiniz zaman kendinize erkek ilk olarak olgun düşünceleriniz yanında sizin kendinize verdiğiniz güvene de bakacaktır.

* Gerçekten kötümser karamsar yada pesimist olmayın erkek her zaman pozitif kadınla beraber olmak ister. Herşeyde naz yapan mızmızlanan bi kız tipinden çok olgun karşılayan pozitif dusunen birisi olun.

* Özellikle gösterişten uzak durun, tikky burjuva numaraları lise çağlarında kaldı artık. Makyaja bile abanmayın, dikkat edin doğal güzelliğinizle erkeği kendinize bağlayabilirsiniz. Unutmayın her zaman makyajlı olmayacaksınız. O yüzden makyajsız hallerinizi sevmesi için onunla bol bol makyajsız görüşün.

* Giyim tarzınıza dikkat edin taklitçi olmayın şu şunu giymiş ben neden giymiyorum etmiyorum demeyin her zaman erkeğin yanında onu kaldırabilecek şekilde açık saçık yerine daha çok erkeğinize özel giyinin.

* Takıntılı olmayın takıntılarınız var ise erkeği kendinize asla bağlayamazsınız:) Bunun açık örnekleri vardır. Bir erkek kesinlikle takıntılı kız istemez. O kompleks kız için aşılmamış bir sorundur. Erkek de bu soruna ortak olmaz çünkü kendi içinde ki sorununu çözememiş ve aşamamış birisine hep olgunlaşmamış gözüyle bakar.

* Ona baktığınızda bakışlarınızda anlam olsun anlamı bırakın o kendisi çıkarsın. Yapmacık bakmaktan bahsetmiyorum sakın buna dikkat edin göz bebeklerinin içine bakınız baktığınızda eğer gözlerinin içinin güldüğünü gördüyseniz bu iş tamamdır!

* Unutmamanız gereken şey kesinlikle bakımlı olmaktır. Erkeği kendinize bağlamanın yollarından birisi de bakımlı olmaktır.
Biliyorsunuz çirkin kız yoktur fakat bakımsız kız vardır. Yanı bakımsız kadın olmaktansa bakımlı olmak sizi daha çekici yapar.
Bakımlı kadınlar erkekler tarafından kadınsı gözükür  ve bu yüzden etkileme ve baştan çıkarma söz konusu olduğunda her zaman daha etkili olurlar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir