Evlilik Hazırlıkları Sırasında Uğraman Gereken 10 Yer

Evlilik, hayatımızın en mutlu günlerinden birisidir ya da en çok yorulduğumuz ve mutluluğun tadına varamadığımız gün de olabilir. Evlilik öncesi, yapılması gereken çok fazla şey olur. Planlı hareket etmek ve büyük güne hazır olmak gözünüzde büyüyebilir ve sizi strese sokabilir. Tatlı kadınlar ekibi, hayatınızın en önemli gününde, her şeyinizle büyüleyici bir şekilde hazır olmanız için aşağıdaki listeyi hazırladı. Karasızlıklardan ve koşturmadan bir girdaba dönüşmemek için verdiğimiz listeyi kontrol etmelisiniz!

1. Cilt UzmanıCilt Uzmanı Tatlikadinlar

Cilt sorunlarınız ne olursa olsun, düğün öncesi bir cilt uzmanına muayene olmanızda fayda vardır. Yetişkin sivilceleri büyük bir sorun haline gelmişse, cilt türünüze göre en uygun cilt tedavisini bulmak için sizinle birlikte çalışabilir. Ayrıca düğün öncesi ortaya çıkan beklenmeyen lekeler için de cilt uzmanlarına danışabilirsiniz.

2. Lazer EpilasyonLazer Epilasyon Tatlikadinlar

Bir daha ağda yapmamayı düşünüyorsanız, lazer epilasyon ile tüylerden kurtulmayı deneyebilirsiniz.  Düğüne birkaç ay kala alacağınız 4-6 seanslık tedavi ile balayında tüyleri dert etmeden, mutlu zamanlar geçirebilirsiniz.

3. Ağız ve Diş BakımıAğız ve Diş Bakımı Tatlikadinlar.com

Her ne kadar herkesin bildiği bir şeymiş gibi görünse de düğününüzde sahip olmanız gereken en önemli aksesuar, güzel ve çekici bir gülüştür.Tam bir diş temizliği ve hızlı bir diş beyazlatma tedavisi için dişçi randevusunu unutmamalısınız.

4. Saç Boyama Saç Boyama Tatlikadinlar

Düğün için saçlarınızın rengini açmayı ya da değiştirmeyi düşünüyorsanız bunu bir an önce yapmaya başlamalısınız. Saç renklendirme uygulaması için düğünün 3-6 ay öncesinde randevu alarak kuaförünüz ile düşüncelerinizi paylaşmalısınız. İstediğiniz saç modelinin örneklerini yanınızda getirmeniz uygulamanın daha etkili olması için önemlidir.

5. Saç ŞekillendirmeSaç şekillendirme Tatlikadinlarcom

Yukarı? Aşağı? Yarısı yukarı/yarısı aşağı? Düğün günü kuaförünüzün seçebileceği binlerce seçenek var. Fakat düğün öncesinde kuaförünüzden randevu alarak, kafanızdaki modelleri deneme şansınız olduğunu unutmayın. Düğüne birkaç ay kala kuaförünüzü ziyaret edin ve kafanızdaki modelleri uygulamaya çalışın. Çalışmalarınızı bir adım ileri götürerek, kuaförünüze ayda 1-2 kere uğrayarak saçlarınız için en uygun modeli seçebilir ve kuaförünüzün saç yapınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

6. Yüz UzmanıYüz Bakımı Tatlikadinlar

Güzelliğin en önemli noktalarından biri yüzünüzdür. Düğün öncesi yüzünüze yaptırmak istediğiniz tüm tedaviler ve bakımlar için uzmanın tavsiyelerini dinlemelisiniz. Yüzünüzün birkaç hafta kırmızı görünmesine neden olacak deri soydurma gibi tedaviler için daha önceden uzman ile görüşmelisiniz.

7. Makyaj Uzmanı

İdeal görünüşünüzü ve mükemmel tırnaklarınızı birkaç deneme sonrasında kazanabilirsiniz. Makyaj uzmanınız ile birkaç saatlik görüşmeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Düğünden birkaç ay önce hayalinizdeki makyaj modelini deneyebilir ve gerçekten size uygun olup olmadığını görmek isteyebilirsiniz. Göz makyajınızı ya da dudaklarınızın rengini, beğenmediğiniz şeyleri söyleyin. Düzeltmek için zaman varken, dürüst olmak sonradan pişman olmaktan daha iyidir.

8. Saç Uzatma

Düğün gününde daha uzun saçlarınız olmasını ister misiniz? Eğer düşünüyorsanız, saç uzatmayı deneyebilirsiniz. İlk olarak hangi tür saç uzatma yapmak istediğinize karar verin. Çıt çıtlılar, yapıştırmalılar ya da keratin bağlılar. Kararınızı verdikten sonra kuaförünüzü arayıp istediğiniz hizmetin orada olup olmadığını öğrenmenin tam sırası. Eğer kendi saçlarınız ya da önceden kullandığınız saçlar var ise bunu yanınızda götürerek daha ekonomik bir anlaşma yapabilirsiniz.

9. SolaryumSolaryum Tatlikadinlar

Solaryuma gitmek ve gitmemek, aslında bir tartışma konusudur. Beyaz Gelinlik içinde beyaz bir tenle yürüyor olmak kış günü sahte bir kızarmışlık hissiyle dolaşmaktan çok daha iyidir. Her ne kadar garip geliyor olsa bile doğal bir cilt herkesi kıskandırmak için daha uygundur. Onun yerine bir estetik uzmanına danışıp sizin cildinize uygun 1-2 tonluk bir sprey bronzluk tercih etmek, balayında bikini ile karın kaslarının belirginleşmesi için yeterli olacaktır.

10. ManikürcüManikürcü Tatlikadinlar

Özellikle tırnak bakımı için düğünden bir gün öncesini tercih etmelisiniz. Her ne kadar jel manikür ile birkaç hafta süren tırnaklara sahip olmayı planlıyor da olsanız düğünden 1 gün önce tırnak bakımı yaptırmak daha canlı ve parlak tırnaklar için önemlidir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir