Flört Ederken Kaçınmanız Gereken 4 Kötü Alışkanlık

Biriyle birlikte olmak kolay değildir fakat aslında o kadar zor da olmamalıdır. Herkes kendine göre kurallara ve yaşam hakkında düşüncelere sahiptir. Bu yüzdendir ki, kendi kurallarınıza ve düşüncelerinize göre hareket edip, kendiniz için öncelikli olanları belirlemek önemlidir. Nelere katlanabileceğiniz ve nelere katlanamayacağınızı bilmesiniz.  Herkes basit oynuyor diye sizde basit davranmayın. İşte ilişkilerinizi daha başarılı hale getirmek için yapmayı acilen bırakmanız gereken 4 kötü özellik.

İşlerin İyi Olacağını Ummak

Bir erkekle ya da kadınla uzun süredir birlikteyseniz ve sizi rahatsız eden şeyleri geçen zamanlara rağmen hâlâ ısrarla dile getiriyorsanız muhtemelen zamanınızı boşa harcıyorsunuz. Çünkü, hiçbir zaman değişmeyecek. Mucizevi değişimleri beklemekten vazgeçin. Eğer beklentileriniz ve duygularınız sizi istediğiniz noktaya getirmiyorsa, anlamasınız ki beklediğiniz şeyleri hak ediyorsunuz, bu yüzden o ilişkiden koşarak kaçın.

Kazanmak için Çok Zorlamak

İşi zorlamak bazen bir erkeği etkileme ve elde etme konusunda güzel bir taktik olabilir. Erkekler kovalamayı severler. Erkeğin kovalamasına izin verdin, çok zorlamasına rağmen yakalanmak istemiyorsun ya da o kadar zor oynadın ki sana ulaşamadı ve sonunda pes etti. Bir erkeğin sen uygun olduğunu düşündüğün zamana kadar, seni kovalamasını bekleyemezsin.

Ayrıl – Barış Oyunu Oynamak

Hafta başında ayrılıp diğer hafta başında tekrar barıştığın bir ilişkinin içinde olmak istemez kimse. Bu sık sık ayrılma sebepleri genellikle saçma sebeplerdir. Bu tür ilişkiler genellikle gereksiz drama ile doludur. İyi bir ilişkinin içinde olmak ve hayatında güzel şeyler olmasını istiyorsan, bu tarz gereksiz alışkanlık haline gelen konuları bir kenara bırakmalısın.

Çok Hızlı İlerlemek

Aylardır telefonda ve internette konuşmalarına rağmen, gerçek hayatta bir buluşma ayarladıktan sonra işlerin o kadar hızlı ilerlememesini istersin. Telefonda ve internette çok çabuk bağlanmış olabilirsin, güzel bir enerji yakalamış ve birbirinize alışmışta olabilirsiniz fakat gerçek hayatta bir şeyler yaşamak ve güzel anılar yaratmak telefon ve internette yakalanan enerji gibi olmayabilir. Birbirinize karşı sahip olabileceğiniz, güçlü ve etkili duyguları ortaya koymak için ve ciddi konuları konuşmak için acele etme. Tüm planlarını gece yarısı oluşan bir telefon konuşmasında anlatma, gerçek hayatta paylaşacak bir şeyler bırak.

Tüm kötü alışkanlıklarını attığın zaman aslında ne kadar güzel bir ilişkinin içinde olabileceğini anlayacaksın. Gereksiz alışkanlıklarını attığın zaman işine yaramayan ilişkilerini bitirmekte ve aslında geleceği olan ilişkilere sahip çıkma konusunda daha kolay karar verir hale geleceksin. Bu kötü alışkanlıklardan hangilerini yapıyorsun?

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir