Göğüs Büyütücü Masaj İçin En İyi 5 Masaj Yağı

Modern zamanlarda artık güzellik standartları eskisine göre daha yüksek. Birçok kadın nasıl göründüğüne daha fazla önem veriyor. Konu, göğüs bölgesinin güzelliği olunca, herkesin ortak isteği daha büyük göğüslerinin olması. Fakat göğüs büyütmek için bıçak altına yatmak toplum tarafından hem hoş karşılanmıyor hem de pahalı. Ayrıca ilerleyen zamanlarda böylesi önemli bir ameliyatın olumsuz etkileri görülebiliyor. Yapay ve pahalı yöntemler yerine tamamen doğal yöntemlerin kullanılmasının giderek yaygınlaştığı günümüzde, faydalı birçok yağ ile göğse masaj yapılması göğüs sağlığı için önemlidir. Göğüslerin büyümesi için göğüs bölgesine masaj yaparken bazı yağların kullanılması tavsiye edilir. Peki, piyasada kolayca bulabileceğiniz bu yağlardan hangileri göğüs için faydalıdır?

Her kadınının kendine özgü olduğunu ve göğüs için kullanılması gereken yağın değişenlik göstereceğini düşününce, tek bir ideal yağ olduğu söylenemez. Sizin için faydalı bir yağ arkadaşınız için aynı etkileri göstermeyebilir. Yapılabilecek en doğru şey, bir kaç yağı masaj için deneyerek, sizin için doğru yağı sizin seçmenizdir. Aşağıda bulabileceğiniz yağlar inanılmaz etkileri sebebiyle tavsiye edilmektedir. Fakat sizin için doğru olanın ne olduğunu bulmak için kolayca farklı yağları denemeli ve kendiniz tecrübe etmelisiniz!

Göğüs Büyütmek İçin 5 Önemli Yağ

1. Göğüs Büyütmek İçin Badem YağıGöğüs Büyütmek İçin Badem Yağı Tatlikadinlar.com

Vücudunuzda bırakacağı harika kokunun yanı sıra badem yağı mucizevî etkilere de sahiptir. Tabi ki bir gecede büyük göğüslerinizin olmasını bekleyemezsiniz. Fakat düzenli olarak göğüslerinize masaj yaparak etkilerini göreceksiniz. Badem yağı neredeyse her yerde üretilmektedir ve gayet ucuzdur. Birçok cilt bakım ürününde kullanılan badem yağını ylang yağı ya da turnagagası yağı ile birlikte kullanılabilir. Şeftali ya da kayısı yağı da aynı etkilere sahip kullanılabilecek diğer yağlardır.

2. Göğüs Büyütmek için Jojoba YağıGöğüs Büyütmek için Jojoba Yağı Tatlikadinlar.com

Göğüs büyütmek için içerdiği birçok A,B,D ve E vitamini gibi vitaminler ve Omega-9 gibi önemli maddeler sebebiyle harika bir yağdır. Göğüs büyütme ve diğer masajlar için jojoba yağı tercih edilmesinin sebebi, çok hafif olması ve yağ hücrelerinin üretmiş olduğu bir salgı maddesi olan sebumla benzerlikler taşımasıdır. Bu sebeple masaj sırasında deride bulunan gözeneklerin tıkanmaması için önemlidir.

3. Göğüs Büyütmek için Lavanta ve Çay Ağacı YağıGöğüs Büyütmek için Lavanta ve Çay Ağacı Yağı

Bu iki faydalı yağın karışımı göğüs büyütmek için harika bir yağ ortaya çıkarmaktadır. Bir kaç yıl önce bu karışımın bazı erkek çocuklarından istenmeyen göğüs büyümelerine yol açtığı ile ilgili bir kaç haber yayıldı. Tabi ki daha sonra bu yağ karışımının tek başına böyle etkilere sahip olmadığı ve bu etkilerin bu yağların masaj yapılarak kullanılmasından kaynaklandığı ortaya çıkmıştır. Bu yağlar masaj yağı dışında da birçok etkiye sahiptir.

4. Göğüs Büyütmek için Keten Tohumu YağıGöğüs Büyütmek için Keten Tohumu Yağı Tatlikadinlar.com

Göğüs büyütmek için keten tohumu yağının kullanılmasının sebebi sadece göğüsler için değil tüm vücut için önemli bir madde olan omega-3 içermesidir. Ayrıca keten tohumu yağı göğüs kanserine karşı koruyucu etkilere de sahiptir ve kullanımı gayet basittir.

5. Göğüs Büyütmek için Zeytin YağıGöğüs Büyütmek için Zeytin Yağı Tatlikadinlar.com

Mutfakların vazgeçilmezi zeytinyağı, göğüs büyütme yağı olarak göğüs masajı için de kullanılır. Salatalarınızda bolca kullandığınız zeytinyağının farklı etkileri de vardır. Düzenli olarak kullanıldığında sadece göğüslerin büyümesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda cildin sıkı ve yumuşak bir hal almasına yardımcı olur. Ayrıca birçok kanser türüne karşı da koruyucudur.

İşte bu harika 5 yağ ile göğüslerinizi masaj yaparak büyütebilirsiniz. Fakat liste burada bitmemektedir. Avokado, susam, hindistan cevizi, ceviz, kakao, kanola, eşek çiçeği gibi yağlar da göğüs büyütmek için kullanılabilir. Hangisinin sizin için en yararlı olduğunu öğrenmek için denemelisiniz. Gerekirse farklı yağları karıştırarak kullanmalısınız.

Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz!

Leyla Demirci

www.TatliKadinlar.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir