Güneş’in Kızları Dizisi Güneş (Evrim Alasya) Kimdir?

35 yaşında, İzmirli olan Güneş; edebiyat öğretmenliği yapmaktadır. 3 tane güzeller güzeli kız çocuğuna sahip olan karakterin hiç kimse ile bir sorunu olmadan sade ancak güzel bir yaşantısı vardır. Hiç ummadığı bir anda Güneş’in karşısına İstanbul’da yaşayan Haluk çıkar. ilk görüşte birbirine aşık olan bu çiftin mutluluğu Haluk’un Güneş’e evlilik teklif etmesi ile katlanır. Lakin Güneş bu teklife cevap verirken çocuklarını da düşünmek zorundadır. Çünkü bu evlilik ile birlikte yalnızca onun hayatı değil aynı zamanda kızlarının ve Haluk’un ailesinin hayatı da değişecektir. İstanbul’a gelen Güneş ve kızlarının, Haluk’un ve ailesinin hayatının hiç de dışarıdan göründüğü gibi güzel ve ihtişamlı olmadığını fark etmesi uzun zaman almayacaktır.

Güneş’in Kızları Dizisi Güneş Kimdir?

İzmir’in en güzel semtlerinden bir tanesinde yaşamakta olan Güneş’in hayatı oldukça sadedir. Ancak o ve kızları bu yaşantıdan oldukça memnundur. 3 tane kız çocuğunu tek başına büyütmenin ne kadar zor olduğunu bilen Güneş, bundan dolayı her zaman mantığı ile hareket etmeye özen göstermiştir. Bundan dolayı da Haluk ona evlenme teklif ettiği zaman duygularının onu ele geçirmesine izin vermemiştir.

Evrim Alasya Kimdir?

1979 İstanbul doğumlu olan Evrim Alasya, çok küçük yaşlardan itibaren oyuncu olmak istemiş ve bu isteğini gerçekleştirmek adına çalışmalar yapmıştır. Tiyatro ile oyunculuk hayatına başlamış olan Alasya, daha sonrasında Ihlamurlar Altında, Benim Adım Gültepe gibi dizilerde de rol almıştır. 1,70 boyunda olan Evrim Alasya, 58 kilodur.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir