Güneş’in Kızları Dizisi Nazlı (Burcu Özberk) Kimdir?

Güneş, İzmir’de ikisi ikiz olmak üzere üç tane dünyalar güzeli kızları ile birlikte yaşamaktadır. Hayatı öğretmenlik yaptığı okul ve kızları arasında geçen Güneş’in hayatı bir anda tamamen değişir. Ona delicesine aşık olan Haluk ile evlenen Güneş’in genç kızları da bir anda hayatlarında ortaya çıkan bu değişime ayak uydurup annelerine destek olurlar. Güneş bir taraftan kızlarının İstanbul gibi bir şehirde kendilerini kaybetmemeleri adına çaba gösterirken diğer bir taraftan da Haluk ve ailesi ile anlaşmanın yollarını aramaktadır. Ancak işi tahmin edilenden çok daha zordur.

Kaçırmayın: Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Iraz Nene (Celile Toyon) Kimdir?

Güneş’in Kızları Dizisi Nazlı Kimdir?

Ana karakterlerden bir tanesi olan Güneş’in kızlarından bir tanesi olan Nazlı, 5 dakika da olsa ikizinden büyük. Ancak bu 5 dakikalık büyüklük, Nazlı’nın her an diğer kız kardeşlerine karşı ablalık kozunu oynamasına engel değil. İkizi olan Selin ile oldukça farklı bir karaktere sahip olan Nazlı; ikiziyle hiç anlaşamıyor. İnatçı, başı hiçbir şekilde beladan sıyrılmayan Nazlı sürekli bir şekilde atarlı tavırları ile dikkat çekiyor. Grafiti yapan karakterimiz, kendi hislerini en iyi bu şekilde ifade ediyor.

Kaçırmayın: Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Zeliş (Oya Unustası) Kimdir?

Burcu Özberk Kimdir?

Eskişehir doğumlu olan Burcu Özberk, 25 yaşında. Devlet konservatuarında eğitimini görürken birçok dizi teklifi alan Özberk; Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Huricihan Sultan karakteri ile herkes tarafından tanınmaya başlamıştır. Tiyatro oyunlarına ağırlık veren oyuncu 1.62 boyunca ve 53 kilodur.

Kaçırmayın: Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Yaman (Eren Hacısalihoğlu) Kimdir?

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir