Güneş’in Kızları Dizisi Selin (Hande Erçel) Kimdir?

İzmir’de edebiyat öğretmenliği yapan Güneş; 3 tane kızına hem annelik hem de babalık yapmaktadır. Bundan dolayı da her zaman mantığını ön plana çıkartmakta ve ailesine zarar gelmemesi adına elinden gelen her türlü şeyi yapmaya özen göstermektedir. 35 yaşına kadar aşkla alakalı herhangi bir düşüncesi ya da planı olmayan Güneş, Haluk ile karşılaşınca tüm düşünceleri değişir. İstanbul’da yaşayan Haluk, Güneş’in aksine oldukça zengin bir aileden gelmektedir. Ancak Güneş’ten sakladığı bazı sırlar bulunmaktadır ve bu sırların açığa çıkmaması adına elinden geleni yapar. İstanbul’a gelen Güneş ve kızları, Haluk ve yaşamı ile alakalı çok farklı bilgilere ulaşacaktır.

Kaçırmayın: Güneş’in Kızları Dizisi Nazlı (Burcu Özberk) Kimdir?

Güneş’in Kızları Dizisi Selin Kimdir?

Güneş’in ikiz kızlarından bir tanesi olan Selin, 17 yaşında bir genç kızdır. Yaşının getirmiş olduğu uçarılık ile yaşamına devam eden bu karakter, ikizinin aksine hayata oldukça renkli bir şekilde bakmakta ve yaşamını doyasıya geçirmek istemektedir. Çok fazla duygusal olması başına işler açsa da o asla bundan vazgeçmiyor. Havalı, kokoş bir görüntüye sahip Selin, büyümeye meraklı bir karakter.

Kaçırmayın: Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Iraz Nene (Celile Toyon) Kimdir?

Hande Erçel Kimdir?

1993 yılında İzmir’de doğan Hande Erçel, 2012 yılında Azerbaycan’da yapılmış olan güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. 1,75 boyunda olan Erçel, 54 kilodur. Hayat Ağacı dizisi ile adından söz ettirmeye başlayan oyuncu, Çılgın Dershane dizisi sonrasında da izleyicilerin en fazla beğendiği genç oyuncular arasında yer almıştır.

Kaçırmayın: Yaz’ın Öyküsü Dizisi Yaz – Ece Çeşmioğlu Kimdir?

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir