Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Iraz Nene (Celile Toyon) Kimdir?

Ege’nin şirin bir kasabasında çekilen Kalbim Ege’de Kaldı da birbirine düşman iki aile ve bu aileleri barıştırmaya yemin etmiş bir ninenin hikayesi yer alıyor. Evlatlık olsa da kendi çocuğu gibi sevdiği 2 kızının ailelerinin birbirine düşman olmasına daha fazla katlanamayan Iraz Nene bunun için düşünür ve bir plan yapar. Bu plana göre onun olan miras iki torununa kalacaktır. Ancak bu planda birbirine düşman ve zıt iki karakter olan Zeliş ile Mustafa’nın evlenmesi gerekir. Oldukça zor görünen bu evlilik ilk başlarda tahmin edilenden de büyük sıkıntıları beraberinde getirmeye başlayacaktır. Sonrasında da ortaya tahmin edilenden de eğlenceli zamanlar ve maceralar çıktı.

Kaçırmayın: Odaklanamıyor Musun? Bu Yiyecekleri Kaçırma!

Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Iraz Nene Kimdir?

Dizinin ana karakteri olan Iraz Nene, Hatice ve Emine’yi onlar henüz 10 yaşındayken eşi ile evlat edinmiştir. İki başka aileden olan bu çocukları kendi çocukları gibi sevip büyütmüştür. Kızları evlendikten sonra kocaları birbirine düşman olsa da Zeliş ve Mustafa onun yanında kalmış ve onunla büyümüşlerdir. Iraz Nene’nin şimdilerdeki tek isteği ise bu iki genci evlendirmektir.

Kaçırmayın: Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Yaman (Eren Hacısalihoğlu) Kimdir?

Celile Toyon Kimdir?

1944 doğumlu Toyon, tiyatro bölümü mezunudur. Amatör olarak tiyatroya başlayan Toyon birçok önemli sinema filminde rol almıştır. Onlarca farklı tiyatroda oynayan Toyon bununla birlikte İbo ile Güllüşah, Adak, Kaçak, Çınar Ağacı ve Üç İstanbul gibi dizi ve filmlerde yer almıştır.

Kaçırmayın: Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Mustafa (Alper Saldıran) Kimdir?

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir