Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Mustafa (Alper Saldıran) Kimdir?

Çok uzun yıllar önce meydana gelmiş olan bir deprem sonrasında Emine ile Hatice’nin anne babası hayatını kaybeder. Kimsesiz kalan bu iki bebeği Iraz Nine evlatlık alır ve onları büyütmeye başlar. Kızlar büyür ve daha sonrasında evlenirler. Ancak evlenen bu kız kardeşlerin kocaları birbirlerine düşman olur. Iraz Nine de yıllar sonra bunları barıştırmak adına Emine’nin oğlu ile Hatice’nin kızını evlendirir. Lakin bu evliliği iki taraf da istemez. Mustafa ve Zeliş’in bu evlilikten maddi olarak çok yüksek kazancı olacağından kimse ses çıkartmaz. İlk başlarda yalnızca kağıt üzerinde olarak bilinen evlilik ise bir süre sonrasında aşka dönüşmeye başlayacaktır.

Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Mustafa Kimdir?

Ana karakterlerden bir tanesi olan Mustafa, 28 yaşındadır ve ailesinin tek erkek çocuğudur. Çapkın, yakışıklı ve serseri bir ruha sahip olan Mustafa; şeytan tüyü ile çevresindeki tüm kızları kendine hayran bırakmaktadır. Mustafa kendini zeki olarak tanımlasa da film seyretmiyor, politikadan anlamıyor ve kitap okumuyordur. Dolayısıyla bazı konularda kendi kabul etmese de cahildir. Nasıl ki Mustafa Zeliş’in hayatını değiştirecek, aynı şekilde Zeliş de Mustafa’yı bambaşka bir insan haline getirecektir.

Kaçırmayın: Odaklanamıyor Musun? Bu Yiyecekleri Kaçırma!

Alper Saldıran Kimdir?

1984 İstanbul doğumlu Alper Saldıran, bir otelde staj yaparken tanıştığı reklam yönetmeni ile birlikte reklam filmlerinde oynamaya başladı. Üniversite yıllarında tiyatro oynayan Saldıran, Ne Kimse Sorar Halim kısa filmi ile sektöre giriş yaptı. Sonrasında Melekler Korusun, Anadolu Kartalları, Beni Böyle Sev gibi dizi ve filmler ile adını duyurdu. 1,73 boyunda olan Saldıran 72 kilodur.

Kaçırmayın: Kalbim Ege’de Kaldı

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir