Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Yaman (Eren Hacısalihoğlu) Kimdir?

Hatice ve Emine, yılları önce bir depremde anne babalarını kaybeder. Iraz Nine de onları 45 yıl önce evlat edinir ve büyütür. Yıllar sonra bu kardeşler evlenir ve çocukları olur. Bu iki kızın kocaları, para konusundan dolayı çok büyük bir kavga ederek düşman olurlar. Birbiri ile barışmayan aileleri barıştırmak isteyen Iraz Nine de bir plan yapar. Emine’nin oğlu olan Mustafa ile Hatice’nin kızı Zeliş’i evlendirmek ister. Aileler buna karşı çıksa da sonrasında kağıt üzerinde bir evlilik yapılır. İlk başlarda zorlama olan bu evlilik zamanla aşka dönüşür.

Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Yaman Kimdir?

Yaman karakteri, iyi olarak betimlenen her şeyin vücut bulmuş halidir. Zeliş tarafından kibar, dürüst, zengin, yakışıklı ve zeki olarak nitelendirilen Yaman, yalnızca onun için değil dünyadaki tüm kızlar için beyaz atlı prenstir. Bunların yanı sıra bilgili, görgülü ve entelektüel bir kişiliğe sahip olan Yaman; bu özellikleri ile Zeliş’i etkilemeyi başarmıştır. Lakin bunca özelliğine rağmen Zeliş Mustafa’da Yaman’da olmayan bir şeyi görmektedir. Ve o da Mustafa’nın şeytan tüyüdür.

Eren Hacısalihoğlu Kimdir?

1979 Trabzon doğumlu olan Hacısalihoğlu, eğitim için İstanbul’a gelmiş ve uzun süredir burada yaşamaktadır. Üniversiteden mezun olduktan sonra ise almış olduğu tekliflere sıcak bakmaya başladı. Kalbim Ege’de Kaldı öncesinde Mavi Kelebekler, İnsan Aldandı gibi dizilerde oynamış olan Hacısalihoğlu 1.80 boyunda ve 73 kilodur.

Kaçırmayın: Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Zeliş (Oya Unustası) Kimdir?

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir