Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Zeliş (Oya Unustası) Kimdir?

İki kız kardeşin eşleri, para yüzünden yıllar sonra birbirilerine girer ve düşman kesilirler. Bu düşmanlığın sonrasında onları barıştırma görevi ise kızları evlat edinmiş olan Iraz Nine’ye düşer. Iraz Nine, iki kızının çocuklarını birbiri ile evlendirecek ve böylece düşmanlığı da sona erdirecektir. Ancak Zeliş ve Mustafa da aynı aileleri gibi bu evliliğe karşı çıkarlar. Çünkü birbirleri ile iki zıt karakterdir. Ancak evlenmeleri için Iraz Nine’nin onlara reddedemeyecekleri bir teklifte bulunur. İkili de bu teklifi görmezden gelemez ve kağıt üzerinde bir evlilik yapmaya karar verirler. Fakat başta düşman olan bu ikili zamanla birbirlerine aşık olmaya başlayacaklardır.

Kaçırmayın: Sonbahar – Kış Sezonunda Hırka Kullanım Önerileri

Kalbim Ege’de Kaldı Dizisi Zeliş Kimdir?

Düşman kardeşlerden Hatice’nin kızı Zeliş henüz 25 yaşındadır. Çevresindekiler tarafından erkek gibi kız olarak nitelendirilen Zeliş sarsak, çok fazla alımlı olmayan bir karakter. Zeki ve cin fikirli olmasının yanı sıra çalışkanlığı ile de göz dolduran Zeliş, bir karşılık beklemeden umutsuzca patronu olan Yaman Eryaman’a aşıktır. Şefkatli bir kız olmasına rağmen empati yeteneğinin olmamasından dolayı çevresindeki insanlar ile iyi geçinemez.

Kaçırmayın: Yaz’ın Öyküsü Dizisi Yaz – Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Oya Unustası Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da doğan Oya Unustası, müzik bölümünde okumasından dolayı bu alana karşı yoğun bir ilgisi bulunmaktadır. Oyunculuk dersleri almış olan Unustası, 2013 MISS Turkey güzellik yarışmasının finalisti olarak da bilinir. Oyuncu 1,73 boyunda 50 kilodur. Sevdaluk, Beyaz Karanfil ve İzmir Çetesi ise oynamış olduğu dizilerdir.

Kaçırmayın: Doğru Kişiyi Bulmanı Engelleyen 7 Buluşma Hatası

Leyla Demirci

www.TatliKadinlar.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir