Rüyada Akrep Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada akrep görmek, kişinin çevresinde bulunan dedikoducu bir kişiye ve bu kişiden dolayı ailenin içerisinde huzursuzlukların ve sıkıntıların oluşmasına delalettir.

Rüyada akrep görmek aslında kişinin yakınlarında olan ve dost olarak görünen düşmana işarettir. Üstelik bu düşman ailenin içerisinde yer alır ya da onların çok fazla yakınındadır. Kişilere her ne kadar sevimli görünse de kişilerin arkasından kuyularını kazar. Bu kötü kişinin en büyük amaçlarından bir tanesi, ailenin özel sırlarını öğrenmek ve daha sonrasında da böylece onlara zarar vermektir.

Rüya sahibi akrebi üzerinde veya ağzının içerisinde görüyorsa, düşmanı ailenin çok yakınlarında yer almaktadır. İç çamaşırında akrep görülmesinde ise akrebi gören erkeğin eşi ona karşı kin besliyordur. Akrebi çiğ yiyen kişi düşmanlarını bertaraf edecek, pişmiş olarak yiyen kişi düşmanının sayesinde geçimini sağlayacaktır.

Kaçırmayın: Arı Sokmasında Yapılacaklar Nelerdir?

Rüyada Akrep Sokuyorsa

Bir kişiyi rüyasında akrep sokuyorsa kişinin sahip olacağı kazancın gerisi gelmeyecektir. Yatağında akrep olduğunu gören ya da akrep üzerindeyse yakın bir dönemde düşmanına karşı mağlup olacak, kazancı azalacaktır.

Akrep kişinin evindeyse rüya sahibinin çalıştığı yerde onun bulunduğu mevkide gözü olan bir düşmanı olduğuna işarettir. Bu düşman onun bulunduğu yerden ayağını kaldırmak adına gizlice çalışıyordur.

Evin içerisinde olan akrepler eğer ki yanıyorsa, kişinin tüm düşmanları alaşağı edilecektir. Akrebi öldürmek; rakibin karşılaşacağı kötü olaylara işarettir. Akreplerin sayısı fazla ise kişinin rakipleri çoktur.

Rüyada Siyah Akrep Görmek

Rüyada görülen akrebin rengi eğer ki siyahsa, bu durum çok güçlü bir düşmana işaret eder. Rüya sahibinin bu düşmana karşı sürekli bir şekilde dikkat etmesi gerekmektedir.

Siyah akrep evin içerisinde bulunuyorsa, yakın akraba ya da tanıdık kişilerden zarar görecektir. Evli bir kişi bu rüyayı görüyorsa, çok büyük bir kavga çıkacaktır. Dolayısıyla bu tarz bir rüya gören insanların kendi hayatlarının içerisinde yer alan kişilere dikkat etmesi ve onlarla konuşurken ehemmiyetli olmaları büyük bir önem taşıyor. Aksi halde hiç tahmin edilmediği bir anda rüya sahibi bu kişilerden zarar görecek ve bundan dolayı da hayatı ciddi anlamda zarar görecektir.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir