Rüyada Çiçek Görmek Ne Demektir?

Rüyasında çiçek gören kişi eğer ki bekarsa, bu rüya onun çok güzel bir kısmete sahip olacağı anlamına gelmektedir. Kişi çiçeği gördükten kısa bir süre sonrasında arzu ettiği evliliği gerçekleştirecektir.

Rüyada çiçek görmek ile alakalı yorum yapılacağı zaman çiçeğin görülüş şekline dikkat etmek gerekmektedir. Görülen çiçek birden fazla çeşitte ise bu rüya hayatta yaşanılacak yenilenmeye işarettir. Rüyada çiçek görmek, bu çiçek de  ise rüya namuslu bir kadına delalettir. Erkek böylesi bir rüya görüyorsa, yere düşmüş olan karanfili alıyorsa bu rüya onun çok iyi bir kadınla evlenerek çok mutlu olacağına yorumlanacaktır. Çiçek güzel kokulu ise hayırlı şeyler meydana gelecektir. Kokusuz fakat çok güzel görünümlü bir çiçek, rüya sahibinin çok güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Çiçek saksıda görülüyorsa, evli olan kişinin kazancı artacak bekar kişi ise en kısa zamanda evlenecektir. Saksıda bulunan çiçek canlı ise yeşeriyor ise çok güzel ve iyi işler meydana gelecektir. Saksıdaki çiçek kurumuşsa, rüyayı gören kişi sevdiğiyle ayrılacak ya da işinde maddi kayıplar yaşayacaktır.

Çiçekler ağaçta açıyorsa, kısmet ve şansa işarettir. Açılan çiçeklerin rengi sarı ya da beyazsa kişinin kazancı artacaktır. Ağaçtaki çiçekleri gören kişi bu çiçekleri kokluyorsa ve bu ağaçlar tanıdığı bir kişinin ise gerçek hayatta rüya sahibi bu kişiden çok güzel sözler söyleyecektir.

Rüyada Çiçek Tohumu Görmek

Rüya sahibi çiçek soğanı veya çiçek tohumu ektiğini görüyorsa, en kısa sürede hayalini kurduğu dileklerine erişecektir. Aslında kişinin ekmiş olduğu çiçek tohumları, onun arzu ettiği dilekler anlamına gelir. Dolayısıyla bu rüya, gören kişinin beklentileridir. Kişinin gerçek hayatta düşündüğü ve hayalini kurduğu şeyler bu rüya sayesinde gerçekleşecektir.

Rüyayı gören kişi ekmiş olduğu tohumların büyüdüğünü ve çiçek açtığını görüyorsa, en kısa sürede kişinin dilekleri gerçekleşecektir. Rüyasında çiçek aldığını gören bir kişi hayırlı haberler alacaktır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin hayatı her zaman istediği gibi sağlıklı ve mutluluk dolayı olacak, kişi ailesiyle istemiş olduğu hayatı yaşayacaktır.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir