Rüyada Dişlerin Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Bir kişinin rüyasında dişlerinin dökülmesini görmesinin hem iyi hem de kötü yorumları bulunmaktadır. Rüyada dişlerin dökülmesi, rüyayı gören kişinin çok uzun bir ömre sahip olacağının işarettir. Öyle ki yalnızca torunlarını değil torunlarının da çocuklarını görebilecek kadar uzun bir ömre sahip olacaktır. Ancak diğer bir taraftan da kişinin uzun bir ömrü olmasından dolayı pek çok acıyı göreceği ve hayatın çilesini çekmek zorunda kalacağına da yorumlanabilmektedir.

Rüyada dişlerin dökülmesi, kısa bir dönem içerisinde yaşanacak olan sorunlara da işarettir. Dökülen dişlerin avuca dökülmesi, rüyayı gören kişinin zararını karşılayarak borçlarından kurtulmak adına çalışmalar yapacaktır. İşlerini bu şekilde ilerletmeye çalışan kişi, bunun sonrasında ise kurtuluşa ermek ve içinde yer eden sorunları ortadan kaldırmak adına etmiş olduğu dualar da artık kabul olmaya başlayacaktır.

Rüyada Dişlerin Düşmesi

Dişlerinin düştüğünü gören kişi, değer verdiği ve çok sevdiği arkadaşı ya da akrabası ile alakalı çok üzücü haberler alacaktır. Bunun sonrasında ise kişi almış olduğu bu haber sonrasında elinden geldiği kadar bu kişiye yardım etmeye çalışacaktır.

Rüyada dişlerin kırıldığını görmek, rüya sahibinin babasının tarafından olan bir akrabasıyla alakalı sorunlar ve sıkıntılar çıkacağına yorulur. Bu sorunlar kimi zaman ağır olacak hastalıklardan ötürü ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı rüya sahibi oldukça üzüntülü ve endişeli zamanlar geçirmeye başlayacaktır.

Rüyada Dişlerin Dökülüp Kırılması

Böylesi bir rüya bir taraftan iyi diğer bir taraftan ise kötü şeylere yorumlanabilmektedir. Böylesi bir rüyayı gören kişi çok uzun süreler boyunca herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan hayatını sürdüreceğine ve bunun sonrasında da çok huzurlu bir yaşama sahip olacağına işarettir. Ancak baba tarafından pek çok akraba çeşitli sebeplerden ötürü hayatlarını kaybedecektir.

Üst dişlerin döküldüğünü görmek, zenginliğe yorumlanır. Rüyayı gören kişinin iş hayatı hızlanacak ve bunun sonrasında da işler hızlanacaktır. Alt dişlerin döküldüğünü görmek ise bazı kötü olayların yaşanacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibi yaşayacağı kötü olaylardan sonra hem sağlığında hem de neşesinde bozulmalar yaşayacak ve bunun sonrasında canı çok ciddi anlamlarda sıkılmaya başlayacaktır.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

Leyla Demirci

www.TatliKadinlar.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir