Rüyada Hamile Kadın Görmek Ne Demektir?

Rüyada hamile bir kadının görülmesi, rüyayı gören kişinin yaşamında ortaya çıkacak sürpriz olaylar anlamına gelmektedir.

Rüyada hamile kadın görmek, kişinin müjdeli haberler alacağına ve hayırlı gelişmeler ile karşı karşıya kalacağına işarettir. Rüya sahibi niyet ettiği şeylere erişecektir.

Rüyada hamile kadın görmek, rüyayı gören kişinin çocuk sahibi olma isteğinin gerçek olacağına işarettir. Kişinin bu konuda yapmış olduğu duaların kabul olacağının belirtisidir.

KaçırmayınRüyada Gemi Görmek Ne Demektir?

Hamile bir kadın doğum yapıyorsa, rüyayı gören kişini hayatında yer alan kara bulutlar dağılacak ve bu kişi en nihayetinde güneşi görmeyi başaracaktır. Kişinin hayatındaki dertler sona erecek, geçim sıkıntısı bitecek ve huzuru geri gelecek, kişi mutlu bir hayat sürecektir.

Görülen hamile kadın eğer ki tanıdık bitiyse, bu kişi çok yakın bir zamanda çocuk sahibi olacak ya da kısmeti çıkacaktır. Bekar bir kadın bu rüyayı görüyorsa, en yakın zamanda mutlu olacağı bir evliliğe imza atacaktır. Kimi zaman rüyada tanıdık bir kadının hamile olduğunu görmek, bu kişiden rüya sahibine yapacağı bir hayra ve onun yardımları sayesinde var olan sıkıntılarından kurtulacaktır.

KaçırmayınRüyada Su İçmek Ne Demektir?

Hamile bir kadını doğurttuğunu gören kişi, rüya sahibi sayesinde kimi insanlar menfaat sağlayacaklar ve kişinin elinden güzelliklerin çıkacağına yorumlanır. Hamile kadın çocuğunu düşürüyorsa, rüya sahibi kısa bir süre içerisinde kötü haberler alacaktır.

Hamile kadın erkek çocuk doğuruyorsa müjdeli haberler alacak ve işi gücü rast gidecek; kız çocuğu doğurduğunu görüyorsa çok güzel haberler alacağına işarettir.

KaçırmayınBalık Etli Kadınlar İçin Kim Kardashian’ın Moda Taktikleri

Rüyada Hamile Kadınla Konuşmak

Hamile bir kadınla karşılaştığını ve onunla sohbet ettiğini gören bir kişi; nişan ya da düğün gibi kalabalık tarzı kalabalık bir yere gidecektir. Bir kişi kendi kız kardeşinin hamile olduğunu görüyorsa, kişinin başına çok talihli olaylar gelecektir.

Kızının hamile olduğunu gören bir kişi ise kızı eğer ki evlenme çağındaysa yaşı biraz daha büyüdüğü zaman kısmeti açılacak, kız evlenme çağında değilse de büyüyünce çok zengin ve nazik bir aileye gelin gidecektir. Hamilde bir kadının öldüğünü görmek, rüya sahibinin büyük bir mirasa konacağına ve kişinin uzun ömürlü olacağına delalettir.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir