Rüyada İçki İçmek Ne Demektir?

Bir kişi rüyasında içki içtiğini görüyorsa gerçek hayatında helal olmayacak ve hile ile kazanılacak mala veya kazanca yorumlanmaktadır.

Rüyada içki içmek, rüya sahibinin Allah yolundan ayrılmaya başladığına işarettir. Rüyasında içki içen ve bu içkiyi çok şık bir içki bardağında içen kişi üzerinde hakkı olmayan mallara ya da paralara sahip olacaktır.

Rüyada içki içmek ve bu içkiyi suyla karıştırmak, rüya sahibinin helal olmayan kadar helal olan malı da vardır. Ya da miras gibi üstünde başka kişilerin de hakkı olan bir malı olacaktır. Ancak bu malı elde etmek oldukça sorun olacaktır. Ayrıca rüyasında içki içtiğini gören bir kişinin hayatına kötü bir kadın girecektir.

KaçırmayınRüyada Saat Görmek Ne Demektir?

Rüyada Bira İçmek

Rüyasında bira içtiğini gören bir kimse kişinin çok hayırlı gönül işi olacaktır. Bunun sonrasında da çok temiz ve güzel bir şekilde evlenecektir. İçilen bira eğlence mekanı tarzı bir yerde içiliyorsa, üzücü şeyler yaşanacaktır.

Kendini sarhoş olarak gören bir kişinin hayatında zorluklar ve kederli olaylar ortaya çıkacaktır. Sarhoş bir insan görmek, rüya sahibinin bütün düzeninin bozulacağına işarettir. Aynı zamanda bu kişinin kazancı düşecek ve rüyayı gören kişi maddi sıkıntılar yaşayacaktır.

Kişi rüyasında alkol olmasa da meze görüyorsa bu iyi şeylere işarettir. Ancak alkol masasında meze görmek, rüya sahibinin askerde veya savaşta şehit olacağına yorumlanır.

KaçırmayınRüyada Başbakan Görmek Ne Demektir?

Rüyada İçki İçtikten Sonra Pişman Olmak

İçki içmesinin sonrasında pişman olduğunu gören bir kişi, iyi olacak bir iş ya da organizasyon sonrasında mutsuz olacaktır.

Evinde içki içen ve sonrasında da bundan dolayı pişmanlık duyan bir kişi aile büyüklerine karşı mahcup olacak ve onların yüzlerine bakamayacak hale gelecektir.

Meyhane gibi bir yerde içki içen ve sonrasında da pişman olan bir kişi, eline geçecek olan fırsatı arzu ettiği gibi değerlendiremeyecek veya yapacağı bir hareket, söyleyeceği bir söz ile maksadını aşarak kötü hallere düşecektir.

İçki içip sarhoş olmamak rüyayı gören kişinin dezavantaj olarak görmüş olduğu bir özelliği olduğu ve çoğu zaman onun bundan dolayı kendini kötü hissettiği anlamına gelecektir.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir