Rüyada Polis Görmek Nasıl Yorumlanır?

Farklı anlamların olduğu tabirlerden bir tanesi, rüyada polis görmek. Bu tarz bir rüyanın tabirinin doğru bir şekilde yapılabilmesi için öncelikli olarak yapılması gereken şey, rüyada polis görmek tabiri ile birlikte aslında rüyanın tüm içeriğinin bilinmesi tabirin doğru şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Rüyasında polis gören kişi, büyük bir sorumluluğun altına girecektir.

Genel anlamda polis güç anlamına gelir. Kimi zaman bu gücün yanında cesaret de ortaya çıkabilecektir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada polisin görülmesi pek hayra yorulmaz. Bu tarz rüyalarda polis, keder ve üzüntü olarak yorumlanır. Kişinin yaşantısı içerisinde çok önemli bir kayıp ortaya çıkacak ve bundan dolayı da kişi kendini çok fazla iyi hissetmeyecektir.

Rüyada Polis Olmak

Rüya sahibi kendini polis olarak görürse, bu rüya gören kişi için çok iyi bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibi çok önemli bir sorumluluk elde edecek ve sorumluluk sayesinde makamında yükselecektir.

Hayırlı bir rüya olarak görülen polis olmak sayesinde kişi devlet kurumunda istediği yükselişe geçecektir. Kişi rüyasında bir polis görüyorsa bu kişinin etrafında onun gibi olmak isteyen ve birçok farklı yönden dolayı rüya sahibi ile yarışacak rakipleri bulunmaktadır. Üstelik bu rakiplerin sayısı tahmin edilenden çok daha fazladır. Kişi sayıları her ne kadar fazla olursa olsun bu rakiplerini başarılı bir şekilde alt edecek, var olan başarısını herkese kanıtlayacaktır.

Rüyada Tutuklanmak

Polis bu kişiyi tutukluyorsa, rüya sahibinin yanında tahmin ettiğinden çok daha fazla kişi dost görünen düşman bulunmaktadır. Kendini tutuklanmış olarak gören kişi, düşmanları tarafından alt edilecek ve çok büyük zararlar ile karşı karşıya kalacaktır. Polis tarafından kovalandıktan sonra nihayetinde yakalanıyorsa, aile tarafından sevilen bir kişidir. Bununla birlikte kişi çok sevinçli bir haber alacak ve bu habere çok sevinecektir.

Polisin kendisini aradığını gören kişi, adı oldukça kötü anılan bir kişi ile birlikte iş görüşmesi yapacağı ve bu konuda gerekli olan noktalara dikkat etmemesi durumunda ciddi anlamda parasal zarara uğrayacak ve bundan dolayı da zor bir döneme girecek; bunun sonucunda aile huzuru kaçacaktır.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

Leyla Demirci

www.TatliKadinlar.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir