Rüyada Saç Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada saç dökülmesi, pek hayırlı şekilde yorulmayan rüyalardan bir tanesidir. Bu tarz bir rüya gören kişi maddi anlamda ciddi zarara girecek ve rızkı kesilecektir. Eğer ki çevresinde sevilen ve sayılan biriyse rüyanın görülmesi sonrasında saygınlığını kaybedecektir.

Rüyada saç dökülmesi çalışma hayatında yönetici ya da müdür gibi bir mevkide olan bir kişi için bulunduğu konumu kaybetmek anlamına gelmektedir. Bununla birlikte kişi yakınlarından birinden dost kazığı yiyecektir. Rüyada görülen kadının saçı tamamen dökülmüşse ve bundan dolayı kel kalmışsa, hile ya da üçkağıt ortaya çıkacak anlamına gelir.

Başında saç kalmamış bir kadın görmek rüya sahibinin haksızlığa uğrayacağı anlamına gelir. Bu kişi yapmadığı bir şeyle suçlanacak ve bundan dolayı da çok üzülecektir.

KaçırmayınRüyada Yılan Öldürmek Ne Demektir?

Rüyada Kel Kalmak

Kişi rüyasında kel kaldığını görüyorsa, başına gelecek büyük sorunların sonrasında istemeyeceği durumlara düşecektir. Rüyayı gören kişi işlerinden istediği halde gerekli kazanç sağlamayacaktır. Kişinin sevdiği kişiler ile arası bozulacak ve yeni bir ortama girmesine rağmen başarısız olacaktır.

Eldeki para çok büyük boyutlara ulaşacak zararlar ile karşı karşıya kalınması sonrasında eriyip gidecektir. Saçlar döküldükten sonra kişi saçlarını kazıtıyorsa, yaşayacağı olumsuz olaylar için önlemler alacak ve bu önlemlerin sonrasında maddi ya da manevi anlamda yaşanacak sonuç hiçbir şekilde zorlanılmadan geçecektir. Saçları dökülen ve bundan dolayı kel kalan bir kişinin kısa süreli de olsa hayatının dengesi bozulacaktır.

KaçırmayınRüyada Maymun Görmek Ne Demektir?

Rüyada Beyaz Saçların Dökülmesi

Beyazlamış olan saçların döküldüğünün görülmesi demek, rüya sahibinin yeni gireceği iş veya ilişkisi ile alakalı aşırı çaba göstereceğine işarettir. Bu çabanın sonrasında ise arzu ettiği gibi yüksek oranlı kazanç elde edecek ve böylece hayallerini süsleyen eve sahip olacaktır.

Böyle çalışmaya devam etmesi sonrasında ise iş dünyasında adından başarılı şekilde söz ettirecektir. Kişinin çevresinde yer alan dedikoducu ve onun kuyusunu kazan kişiler ise kısa süreler içerisinde ortadan kalkacaktır.

KaçırmayınRüyada Fil Görmek Ne Demektir?

Rüyada sararıp dökülen saçlar, kişinin aile hayatında bir ayrılık yaşanacağına işarettir. Aynı zamanda yapılan borçların ödenememesi sonrasında yapılan planların gerçekleştirilememesinden ötürü kişinin yaşayacağı sorunlara da yorumlanır.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir