Rüyada Saç Görmek Ne Demektir?

Rüyada saç görmek özellikle de kadınlar için çok hayırlı şeylere yorumlanmaktadır. Çünkü saç, kadınların güzelliğinin ortaya çıkması adına oldukça önemli bir etkendir.

Rüyada saç görmek, kişinin bireysel anlamda güçleneceği anlamına gelmektedir. Kişi eğer ki iş dünyasında sıkıntılar yaşıyorsa, kısa süreler içerisinde rakiplerine karşı galip gelecek ve sorunlarından böylece kurtulacaktır. Uzun saç gören kişi, bilgi sahibidir ve uzun ömrünün içindeki tecrübeleri sayesinde olgunlaşacaktır.

Rüyayı görenin hayatında ferahlık, huzur ve bolluk meydana gelecektir. Rüya sahibi saçlarını siyah olarak gördüyse, evli ise eşinin sadık ve dürüst olduğuna işarettir. Bekar ise ileride evleneceği eşi bu özellikleri bünyesinde barındıracaktır. Koyu siyah renkli bir saç görüldüyse, kişinin evleneceği kişi çok zengin olacak veya evli olan kadının eşi bir süre sonrasında zenginleşecektir.

Kaçırmayın: Rüyada Toprak Görmek Ne Demektir?

Rüyada Kıvırcık Saç

Rüyasında saçlarını kıvırcık olarak görülen bir kişi bekar ya da evli olması fark etmeden aşk ilişkilerinde çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacaktır. Bekar bir kişi bu rüyayı görüyorsa, yaşayacağı ilişki ona çok büyük bir huzur verecektir.

Dağınık saç görmek, ev içerisinde yaşanacak sorunlardan ötürü kısa süreleri tartışmaların yaşanacağına işarettir. Saçlar solgun bir haldeyse, mali sorunlar ile karşılaşılacaktır ve görülecek rüya da bunun için bir uyarıdır. Kişi bu rüyayı gördükten sonra yapacağı harcamalara dikkat etmeli ve onu ciddi anlamda etkileyecek mali kararları vermeyi bir süreliğine ertelemelidir.

Kaçırmayın: Rüyada Hırsızlık Yapmak Ne Demektir?

Rüyada Saç Kesmek

Kişi kendi saçlarını kestiğini görüyorsa, iş hayatında bazı sorunlar yaşayacak ve bundan ötürü de itibarı sarsılacaktır. Başka bir kişi rüya sahibinin saçlarını kesiyorsa, rüya sahibi istemediği bir suç ile suçlanabilecektir. Bununla birlikte bu rüya kişinin eşi ile yaşayacağı sürtüşmelere ve tartışmalara da delalet etmektedir.

Saçı kazıtmak, kişi için bir uyarıdır. Çünkü bu kişi bir süre içerisinde günah işleyecek ve utanacağı bir duruma düşecektir. Kişinin bu süre zarfından günah işlemekten mümkün olduğu kadar kaçınması ve kendini dini işlere vermesi gerekmektedir. Saçını beyazlamış olarak gören kişi erkekse geliri artacak, kadınsa eşi kötü şeyler yapacaktır.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

Leyla Demirci

www.TatliKadinlar.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir