Rüyada Tabut Görmek Ne Demektir?

Rüyada tabut görülmesi, borçlardan ve zorluklardan kurtulmaya delalettir. Rüyada tabut görmek, bununla birlikte kişinin bol kazancına ve rızkına yorumlanır.

Rüyada tabut görmek ve tabutun içerisinde rüya sahibi kendini görmek; isteklerinin ve dileklerinin kabul olacağı ve kişi başarılı sonuçlara erişeceği anlamına gelecektir. Görülen tabut dolu ise rüya sahibinin çevresinde yer alan hasta birinden çok güzel haberler alınacaktır.

Tabutun kapağı açık görülüyorsa, sıkıntılar ve hatalar giderilecektir. Bununla birlikte tabut; aile içerisinde yaşanacak tatsızlıklara, kavgalara da işaret olabilmektedir.

Rüya sahibi çok ağır bir maddi yükün altına girdikten sonra sıkıntılara ve zorluklara düşecektir. Boş bir tabut görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan yakın bir akrabası, arkadaşı ya da komşusu ölecektir.

KaçırmayınRüyada Maymun Görmek Ne Demektir?

Rüyada Eski Tabut Görmek

Rüyada görülen eski tabut kadına yorumlanır. Bu kadın terbiyesiz, kendi ağırlığını taşıyamayan, çevresinin yanında oturmasını kalkmasını bilemeyen, kocasını aldatan ve onun arkasından işler çeviren biridir. Yeni tabut görmek, rüya sahibinin başarılarından ötürü övgü almasına ve çevresindekilerden takdir toplanmasına nail olacaktır.

Rüyasından tabut aldığını gören bir kişi, sahip olduğu işte bir adım ileriye gidecektir. Bu kişinin işlerinde artış görülecek ve rütbesi de artacaktır.

Sevilen bir kişinin tabutunu taşıdığını görmek, rüyanın sahibinin manevi anlamda taşınması çok ağır olan uğursuz bir olay yaşayacağına işarettir. Sevilmeyen bir kişinin tabutunu taşıdığını görmek, bir işin yalnızca yapmış olmak adına yapıldığına yorumlanır.

KaçırmayınRüyada Ölü Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada Tabut Örtüsü Görmek

Tabutun üzerinde örtü yerine gelinlik görmek, duyan kişiyi hüzünlere gark edecek çok kötü ve acı olayın yaşanacağına, çevredeki insanların da bu olaydan çok fazla etkileneceğine yorumlanmaktadır.

Uzun bir tabut örtüsü görmek, çok fazla fark yaratmayacak bir değişikliğe işarettir. Tabut üzerinde bayrak görmek, rüya sahibinin vatansever olduğu anlamına gelir. Bu kişinin ülkesine olan sevgisi çok yüksektir.

KaçırmayınRüyada Birinin Öldüğünü Görmek Ne Demektir?

Tabutun üzerinde yeşil bayrak serildiğinin görülmesi, rüya sahibinin son nefesini verene kadar inancından ve dininden asla ödün vermeyeceği anlamına gelir.

Tabutun üzerinde yabancı bir ülkenin bayrağının görülmesi, rüyayı gören kişinin vatanından ayrı kalmayacağı ve eğer ki böylesi bir zorluk ile karşılaşması durumda çok büyük hasret çekecektir.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir