Rüyada Timsah Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada timsah görmek, kişinin yanında bulunan ve dost görünen bir düşmana, zalim bir kişiye ve hile yolu ile kazanç elde eden insanlara delalettir. Rüyayı gören kişi eğer ki timsahı alt etmeyi başarmışsa, bu rüya onun rakiplerini ve düşmanlarını başarılı bir şekilde yeneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada timsah görmek ve bu timsahın sudan çıkmış olması; kişinin var olan rakiplerinin iş hayatında bulunduğu ve bunların çok dişli olduğuna işarettir. Timsah kişiyi yaralıyorsa rüya sahibi bulunduğu çevrede güvenli değildir. Bundan dolayı da yakın çevresinde yer alan arkadaşlarını, dostlarını çok iyi bir şekilde incelemeli ve onlardan gelecek tehlikelere karşı kendini korumaya büyük bir özen göstermelidir.

Kaçırmayın: Sağlık İlişki için Yapılmaması Gereken 7 Şey

Rüyada Timsah Derisi Görmek

Timsah derisinden yapılma çanta görmek, kişinin kazancının ve rızkının artacağına yorumlanmaktadır. Görülen timsah derisi ayakkabının üzerindeyse, rüya sahibi başka kişilerden dolayı yaşanacak sorunlara işaret olmaktadır.

Timsah etini yediğini görmek, bu kişinin içerisinde bulunduğu ruhsal çöküntüden kendini kurtarabilmesi ve tekrardan hayata karşı yaşama sevincini kazanabilmesi için adım atması gerektiğine işarettir. Aslında bu tarz bir rüya görmek, kişinin bu konuda uyarılması anlamına gelir.

Uzun süredir kendini psikolojik anlamda kötü hisseden bir kişinin eğer ki kısa süreler içerisinde başarılı adımlar atmazsa ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalacağını ifade eder. Ufak bir timsah yavrusu görmek, çok büyük öneme sahip olmayan fakat kişiye ciddi şekilde ağrılar verecek hastalıkların ortaya çıkacağı anlamına gelir.

Kaçırmayın: Karbonatla Güzelleşmenin 12 Yolu

Kişinin yapması gereken şey ise bu hastalığa karşı dikkatli olmaktır. Bir kişi rüyasında timsahın saldırısına uğradığını görüyorsa, gönül gözü açılmaya başlamıştır ve böylece gerekli olan farkındalığı sağlamaya başarmıştır.

Bu saldırı esnasında timsah rüya sahibini ısırıyorsa, bu kişi gerçek hayatında düşmanları ve çevresinde yer alan rakipleri tarafından tuzağa düşürülecektir. Gördüğü timsahtan korkan ve kaçmaya çalışan kişinin hayatında yaşayacağı sıkıntı ve sorunlara karşı yapmış olduğu hamleler ve yaklaşımlar değişmediği takdirde ciddi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Bu tarz bir rüya bununla birlikte kişinin duygusal zekasının çevresindeki kişilere oranla çok daha güçlü olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir