Rüyada Tuvalet Görmek Ne Demektir?

Rüyasında tuvalet gören kişinin aile hayatında bazı kötü durumlar yaşanacaktır. Bununla birlikte rüyada tuvalet görmek, bir kişinin alın terine, hayatını geçindirmek adına çalışmasına, evli ise eşiyle dilediği gibi vakit geçirmesine, bekar bir kişinin evinde yaşanacak pisliğe işarettir. Temiz bir tuvalet görmek ise evin hanımının eviyle alakalı tüm sorumluluklarını yerine getirdiğine ve ailesinin diğer fertlerine bağlığına delalet eder.

Rüyada tuvalet görmek ve bu tuvaletin temiz olması bununla birlikte yaşanabilecek maddi sorunlar anlamına da gelmektedir. Görülen tuvalet pis ve küçük ise ve bu rüyayı gören kişi bir erkekse, eşi kendisine hiçbir şekilde ilgi duymuyordur ve bu kişiyi sevmiyordur.

Rüyada Tuvalette Kapalı Kalmak

Bir kişi rüyasında tuvalette kilitli kalıyorsa, kişinin hayatı sona erecektir.

Yani kişi kendini bu tarz bir rüyanın içinde görüyorlarsa, bu onların ölümü anlamına gelir. Görülen tuvalet taşıyorsa, kadın için gebelik erkek içinse eşinin gebe olduğu şeklinde yorumlanacaktır.

Tuvaletin pis kokması, konuştuğu şeyleri tartmayan söyleyen, çevresindeki herkesi kırarak aklına ilk gelen şeyleri söyleyen, haddini bilmeden onu ilgilendirmeyen konuları konuşarak çevresinde pek iyi şekilde hakkında konuşulmayan bir kadına işarettir.

Kaçırmayın: Rüyada Ev Görmek Ne Demektir?

Tuvaletin temiz olması ise bir evin sahibi olan kadına yorumlanır. Bu evin kadını hanımefendi, cefakar ve ağırbaşlıdır. Cefakarlığı sebebi ile herkes tarafından beğenilir ve hakkında her zaman iyi şekilde konuşulur.

Rüyada Tuvalete DüşmekRüyada Tuvalete Düşmek Tatlikadinlar.com

Tuvalete düştüğünü gören bir kişinin yakın dönemde gayri meşru ilişkisi olacak ya da helal olmayacak yollardan geçerek geçimini sağlayacaktır. Rüyada tuvalete düşüldüğünün görülmesi genel olarak paraya ya da haram mallara yorumlanır.

Rüyayı gören kişi her ne kadar istemese de kimi yanlış yollara girecektir ve bunun sonrasında da hoş olmayacak durumlar ile karşı karşıya kalacaktır.

Kaçırmayın: Rüyada Abdest Almak Ne Demektir?

Kimi rüya yorumcuları ise bu rüyayı kişinin hatalar yapması, günah işlemesine ve davranışlarından ötürü toplum içerisinde hoş karşılanmamasına işaret olarak görür.

Rüyasında tuvaletini yapan kişinin dünyevi şeylere olan ilgisi çok yüksektir. Dünya hayatının getirmiş olduğu geçici heveslere kapılan rüya sahibi, dininden uzaklaşmaktadır. Bu kişi dünya için çabalar ve haksız kazançlara sahip olur.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir