Rüyada Uçmak Nasıl Yorumlanır?

Hayırlı şeylere yorumlanan rüyada uçmak, özellikle de iş hayatında kişiyi çok güzel şeylerin beklediğinin habercisidir. Kişi rüyasında uçtuğunu görüyorsa aslında bir yola gidecektir. Ancak gittiği yeri görüyorsa yani uçarken tatile ya da iş için bir yere gittiğini biliyorsa, bu rüya maddi kayıpların ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada uçmak ancak bulutlara doğru uçarken geri döndüğünü göremeyen kişinin ölüm vakti yaklaşmıştır. Evin çatısından başka bir evin çatısına uçan kişi evlenecektir. Kendini kuş gibi uçarken gören kişi iş hayatında başarılı olacaktır. Bu kişi kısa süreler içerisinde bulunduğu konumdan çok daha yüksek bir konuma gelecektir.

Uçakla bir yerden başka bir yere gittiğini gören kişi yakın zaman içerisinde sevineceği şeyler ile karşılaşacaktır. Rüya sahibi mutlu olacak ve uzun süredir duymak istediği şeyleri nihayetinde duymaya başlayacaktır.

Rüyada Bir Yerden Başka Bir Yere Uçmak

Kişi rüyasında bir yerden bir yere uçtuğunu görüyorsa, bu kişinin gitmesi gereken bir yol vardır. Yolun sonundaki kişiler ise onu bekliyordur. Bu yolun kısa ya da uzun olması fark etmez, önemli olan şey uçarken ne kadar yükseğe ulaşabildiği. Çünkü ne kadar yüksekse o kadar sevgi ve hürmet göreceği anlamına geliyor.

Kişi uçarken göğe yükseliyorsa bu kişinin itibarı çok yükselecek ve çevresindekilerin içerisinde her zaman güzel bir şekilde adı anılır. Uçup göğe yükseliyorsa rüya sahibi yüksek bir mevki sahibi olacaktır. Ayrıca bu kişi yakın bir zamanda hacca gidecek ve günahlarından kurtulacaktır.

Rüyada Kanatlanıp Uçmak

Kanatları olup uçtuğunu gören kişi dünyada asla inanamayacağı kadar yüksek bir menfaate erişir ve bu dünyada istediği, dilediği ne varsa hepsini de gerçekleştirir.

Uçup bir ağaca konduğunu gören bir kişi çok uzun bir yolculuğa çıkacaktır ve bu yolculukta gördüğü herkes tarafından sevilecektir. Sonrasında ise çok değerli bir insanla karşılaştıktan sonra da onunla arkadaş olacaktır. Ellerini çırpıp uçan kişi kısa süreler içerisinde iş ve özel hayatında büyük başarılar elde edecek ve büyük bir kısmete sahip olacaktır. bunun sonrasında da ise istediği müjdeli haberleri alacaktır.

Rüyanızı Gönderin, Yorumlayalım!

Leyla Demirci

www.TatliKadinlar.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir