Sonbahar Kış Kombinleri

Sonbahar-Kış kombinleri şimdiden beğenilere açıldı. Bu yıl uzun süren bahar ve yaz aylarının etkisini yeni sezonun kıyafetleri üzerinde görebiliyoruz. Özellikle her mevsim severek kullanılabilen pembe, Sonbahar-Kış kombinleri arasında da yerini aldı

Pembenin tamamlayıcısı olarak seçilen renk gri ve de grinin tonları. Evet, geçen sene yoğun olarak kullanılan gri bu sezon da bizimle birlikte. Siyaha kıyasla günlük ve şık davetlerimizde yumuşak bir tamamlayıcı olan gri renk, hem yine siyahta olduğu gibi ince bir görünüme sahip olmamıza hem de şık ve asil bir görünüşü sağlıyor.

Ayrıca renk seçeneklerinin dışında önümüzdeki dönem Sonbahar-Kış kombinleri arasında örgü modelleri kazaklar ve bluzlar oldukça çok kullanılıyor. Örgü her zaman her yaşta ve yerde kullanım için oldukça idealdir. Hem şık hem de rahat görünümüyle diğer kıyafet ve aksesuar seçenekleriyle oldukça kullanışlıdır. Aksesuarların tasarımında, özellikle saat ve kemerlerde örgü desenleri çok kullanılacak ve hanımlar için şık bir görünüm sağlayacaktır.

Bu dönem Sonbahar-Kış kombinleri içerisinde tayt yine vazgeçilmezimiz olacak. Özellikle pembe, siyah ve bej rengindeki taytlar, bluzların ve elbiselerin tamamlayıcısı olacaklar. Bunun yanında çeşitli bağlama şekilleriyle renk renk fularlar ve uzun kolyeler, sezonun yarı hippi yarı şık tarzını oluşturacak. Tabii kalın ve gösterişli bileklik ve bilezikleri de unutmamız lazım.

Yine geçen sezonda kullandığımız bluz, elbise üzerindeki zımbalar altın renkleriyle bizimle olacak. 1980’lerin vatka modasına benzer ve olmazsa olmaz zımbalar, asi ve çarpıcı görünümleriyle gelecek Sonbahar-Kış kombinleri içerisinde yer alacak.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir