Tesettür Giyimde Öne Çıkan Ürünler

Muhafazakar yaşam tarzını benimseyen kadınların tercihi olan kapalı kıyafetler, birbirinden değişik tasarımlarla hazırlanıyor. Her sezon yeni kreasyonlarla hazırlanan tesettür giyim modelleri, bayanların beğenisine sunuluyor. Deneyimli tasarımcıların hazırladığı kıyafetler vitrinleri süslerken, tesettür şıklığı da göz kamaştırıyor.

esarp

Tesettür giyimde öne çıkan ürünler arasında bulunan eşarp ve şallar, birbirinden farklı desenlerle hazırlanıyor. Değişik kumaşlarla hazırlanan eşarpların arasında ipekten üretilenler daha fazla tercih ediliyor. Bu malzemeden yapılan eşarplarda kullanım kolaylığı olurken, hafifliği nedeni ile de rahatsızlık vermiyor. Ayrıca ipek ürünlerde kayma sorunu da yaşanmıyor.

Tunikler ve bluzlar da farklı renk ve desenleri ile göz kamaştırıyor. Birbirinden şık tasarımlarla hazırlanan bu kıyafetler sadece muhafazakar kesim tarafından değil, her görüşe sahip kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Genellikle uzun kollu olarak tasarlanan bluzlar, her zevke uygun olarak tasarlanıyor.

Pardösüler ise son derece şık kesimlerle üretiliyor. Uzman tasarımcıların ürettiği bu ürünler son derece zarif çizgilerden oluşuyor. Yılın moda renklerinin hakim olduğu pardösü modelleri kimi zaman uzun, kimi zaman da diz üstüne kadar çıkabiliyor. Kış aylarında da farklı desenlerle hazırlanan mantolar bayanların tercihleri arasında ön sıralarda bulunuyor. Mantolar da farklı renk ve çizgilerle tasarlanarak bayanların beğenisine sunuluyor.

İlkbahar-yaz ve sonbahar-kış modasının çizgileri ile hazırlanan tesettür giyiminde öne çıkan modeller, her yaştaki kadının ilgisini çekiyor. Tasarımcılar kimi zaman güzel bir tulum modeli ile bayanların karşısına çıkıyor. Ancak tesettür modasında en fazla tercih edilen ürün etekler oluyor.

Yılın her mevsiminde giyilebilen etekler, muhafazakar kesimin kadınları arasında kurtarıcı oluyor. Günlük yaşamda, iş hayatında ya da özel bir davette rahatlıkla giyilebilen etekler farklı renklerde hazırlanıyor. Her bedene uygun olarak üretilen tesettür kıyafetleri, tüm yaş grupları tarafından giyilebiliyor.

Günlük kıyafetlerin yanında abiye modeller de bayanların beğenisine sunuluyor. Düğün, nişan, kına gecesi ya da özel davetlerde tercih edilen abiye kıyafetler son derece şık çizgilerle tasarlanıyor. Genelde saten kumaşların tercih edildiği tesettür abiyelerde kullanılan eşarp ya da şallar da kıyafetle uyum içinde oluyor.

Kullanılan aksesuar seçimleri ile şık bir kombinasyon elde edilirken, muhafazakar şıklığı da göz kamaştırıyor. Farklı renklerde tasarlanan tesettür abiye kıyafet modelleri ağırlıklı olarak düz renklerle üretiliyor. Sadeliğin şıklığının yaşandığı tesettür abiyeler, sadece muhafazakar yaşam tarzını benimseyen kadınlara değil her yaştan ve her zevkten kadının kullanabileceği şekilde tasarlanıyor. Tesettür modası her geçen yıl yeni kreasyonlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir