Yaz Giysilerinizi Sonbaharda Nasıl Kullanırsınız?

Sonbaharın gelmesine birkaç hafta kala, eminim  dolabınızı hazırlamaya başlamışsınızdır. Yaz parçalarınızı kaldırmadan önce bunları sonbaharda da giyip giyemeyeceğinizi düşünün. Evet, yaz kıyafetlerinizi ve temel eşyalarınızı doğru aksesuarla kombinlerseniz sonbaharda da giyebilirsiniz. Bunu yapmak çalışaca bir sürü kıyafetiniz olacağından sizi yeni gelen sezon için yeni kıyafetler almaktan kurtarır. İşte yaz kıyafetlerinizi sonbaharda da giyebilmeniz birkaç ipucu:

  • Göbeği açık kıyafetlerinizi bir elbise üzerine giyin: Dolabınızın göbeği açık kıyafetler kısmını henüz saklamayın. Bu yazın favorileri güz ve kış için de gayet kullanışlı olabilir. Tek yapmanız gereken süper şık ve muhteşem bir görüntü yaratmak için elbiselerinizin üstüne giymek.

Yaz Giysilerini Sonbaharda Nasıl Kullanırsınız? Tatlikadinlar.com Yaz Giysilerini Sonbaharda Nasıl Kullanırsınız? Tatlikadinlar.com

  • Kısa şortlar ve eteklerin altına tayt giyin: Şortlar ve kısa etekler yaz için mükemmel çünkü sizi serin ve rahat tutarlar ama bacaklarınızı sonbaharda açık bırakmak tamamıyla iyi bir fikir değil. Eğer eteklerinizi ve şortlarınızı sonbaharda da giymek istiyor fakat bacaklarınız üşüsün ve titresin istemiyorsanız altına tayt giyin.

Kısa şortlar ve eteklerin altına tayt giyin Tatlikadinlar.com Kısa şortlar ve eteklerin altına tayt giyin Tatlikadinlar.com

  • Ya da diz üstü çizmeler giyin: Eteklerin ve şortların altına tayt giymeyi sevmiyor musunuz? Tamam. Şort ve etek giyerek ve bunları diz üstü çizmeler ile tamamlayarak hala güzel ve sıcak bir kıyafet haline getirebilirsiniz.

Ya da diz üstü çizmeler giyin Tatlikadinlar.com Ya da diz üstü çizmeler giyin Tatlikadinlar.com

  • Kıyafetinizi şirin dış giyimlerle sonlandırın: Serin sezonlar hakkında en sevdiğim şey şirin palto ve ceketler giyebilmektir. Dış giyim eklemek kıyafetinizi daha şık hale getirebilir ve yaz parçalarınızı rahatça sonbaharda ve kışın da giyebilirsiniz.

Kıyafetinizi şirin dış giyimlerle sonlandırın Tatlikadinlar.com Kıyafetinizi şirin dış giyimlerle sonlandırın Tatlikadinlar.com

  • Koyu ve nötr renklerle eşleştirin: Yaz parlak ve canlı renklerle acayip renkli baskılar için mükemmel bir zamandır ama sonbahar geldiğinde bu mükemmel renklerdeki parçalar dolabın arkalarına itilir ve öne koyu renkler çıkar. Kıyafetlerinizi daha az yazlık ve daha sonbahara uygun yapmak istiyorsanız parlak renklerle koyu ya da nötr renklerle birleştirin.

Koyu ve nötr renklerle eşleştirin Tatlikadinlar.com Koyu ve nötr renklerle eşleştirin Tatlikadinlar.com

  • Sandaletlerle botları değiştirin: Eğer yaz dolabınızdan atmamanız gereken bir şey varsa o da uzun elbiselerdir. Onları yazın yaptığınız gibi sandaletlerle eşleştirmek yerine botlarla giyin ve sonbahara uygun yapmak için şirin bir hırkayla giyin.

Sandaletlerle botları değiştirin Tatlikadinlar.com Sandaletlerle botları değiştirin Tatlikadinlar.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir