Yaz’ın Öyküsü Dizisi Ekim (Tuğçe Açıkgöz) Kimdir?

Yaz, binlerce çocuk gibi hayata 1-0 geride başlamasına rağmen yaşamını düzene koymak isteyen bir genç kızdır. Yetiştirme yurdundaki son dönemlerinde bir yandan ileriye dönük planlar yapmaya çalışırken diğer bir taraftan da çevresindeki insanlar ile başa çıkmaya çalışır. Bu zamanlarda yanında olan kişi ise Ekim’dir. Birlikte sürekli olarak zaman geçiren bu ikilinin yaşamı Yaz’ın ailesini bulması ile birlikte değişecektir. Çünkü bunun sonrasında Yaz en yakın arkadaşı ile ailesi arasında kalacak ve dengeyi kurmakta zorlanacak. Annesi ve babası bir yandan çocukluktan beri ailesi olarak gördüğü ailesi diğer bir yandan farklı sorunları beraberinde getirecektir.

Yaz’ın Öyküsü Dizisi Ekim Kimdir?

Yaz’ın en yakın arkadaşı olan Ekim; intihara meyilli ve oldukça naif bir kişiliğe sahiptir. Annesinin babasını gözlerinin önünde öldürmesi sonrasında yurda gelmiş olan Ekim, yurda ilk geldiği zamanlarda hiç konuşmasa da sonrasında Yaz’ın yanında huzur bulmuştur. Bundan dolayı da Yaz ile bağımlı hale gelmiştir. 16 yaşındayken intihara kalkıştığı zaman ise Yaz ile birbirine söz vermiştir. Hiç ayrılmamaları konusunda vermiş oldukları bu söz karşısında en yakın arkadaşına saplantılı bir şekilde bağlanmıştır. Yaz ne kadar sevse de kendi aşkından vazgeçince Ferhat bir anda Ekim’le sevgili olsa da hep Yaz’ı sevmiştir. Ekim’in annesi ile karşılaşması ve bunun üstüne Ferhat’ın Yaz’a karşı olan hislerini öğrenmesi sonrasında ise bambaşka bir kişiliğe bürünür.

Tuğçe Açıkgöz Kimdir?

1993 doğumlu olan Tuğçe Açıkgöz, şimdilerde oyunculuk okumaya devam etmektedir. Ekranlara çıkmadan önce tiyatrolarda adını duyuran oyuncu; Toros Canavarı, Balon, Cibali gibi oyunlarda yer almıştır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir