Yaz’ın Öyküsü Dizisi Ferhat (Tarık Ündüz) Kimdir?

Dışarıdan bakıldığı zaman oldukça sert bir karaktere sahip olan Yaz, böylece kendini dış dünyaya karşı korumaktadır. Çevresindekilerle bir türlü anlaşamasa da en yakın arkadaşı olan Ekim sayesinde var olan sorunlardan kendini mümkün olduğu kadar korumaya çalışıyordur. Günler birbirinin aynısı gibi geçmeye devam ederken hiç ummadığı bir anda ailesini bulan Yaz; bir taraftan yurttaki arkadaşları diğer bir taraftan da anne ile babası arasında kalacaktır. Bu iki farklı hayat arasında denge kurmak ise Yaz’ı düşündüğünden de fazla zorlayacaktır.

Yaz’ın Öyküsü Dizisi Ferhat Kimdir?

Henüz 19 yaşında olan Ferhat; Yaz ve Ekim ile yurtta tanışmış ve arkadaş olmuştur. Daha sonrasında yurttan diğer bir arkadaşı olan Caner ile kaçan Ferhat sert görünse de oldukça yumuşak bir kalbe sahiptir. Ferhat hiçbir zaman zenginlik ya da mal mülk peşinde olmamıştır. Onun hayattaki tek amacı Yaz ile birlikte uzaklara gitmek ve oralarda çok mutlu olmaktır. Ancak Yaz’ın ailesini bulması yalnızca Yaz’ı değil onu da ciddi anlamda etkileyecektir.

Tarık Ündüz Kimdir?

Gazanfer Özcan’ın torunu olan Tarık Ündüz; 27 yaşındadır. Tiyatrocu bir aile içerisinde yer alan Ündüz, bundan dolayı da eğitimini bu yönde almıştır. 1,83 boyundaki Tarık Ündüz 74 kilodur. Nefes Nefese, Bahar Dalları, Kanlı Düğün, Issız Adam, Cin Daveti gibi film, dizi ve tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu, ilerleyen dönemlerde yeni projeler ile karşımızda olacaktır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir