Yaz’ın Öyküsü Dizisi Mert (Tansel Öngel) Kimdir?

Yurtta büyümek, her çocuk için oldukça zordur. Ancak Yaz için özellikle de son dönemler hiç olmadığı kadar zor geçmektedir. Bir taraftan çevresindeki insanlar ile arasında yaşamış olduğu sorunlar, diğer taraftan kendini kimseye ifade edememesi sonrasında gelecek ile alakalı hiçbir fikri olmadan yaşamına devam etmektedir. Yakın arkadaşı olan Ekim ile birlikte her gün Ekim’in zoru ile “Umudunu Kaybetme” isimli programı izlemektedir. Bir gün yine bu programı izlerken sunucunun yaşayacağı şok onu da tahmin edemediği şekilde etkileyecektir. Uzun yıllar boyunca kimsesiz yaşamış olan Yaz, bir anda ailesini kavuşacak ancak işler istediği gibi gitmeyecektir.

Yaz’ın Öyküsü Dizisi Mert Kimdir?

Zengin, yakışıklı, maceracı ve yardımsever bir yapıya sahip olan Mert; genç kızları kendine aşık eden bir karakterdir. Uzun yıllardır doktorluğu meslek edinmiş bir aileden gelse de bu zinciri kırmaya karar vermiştir. Üniversite yıllarında Umut ile tek gecelik bir birliktelik yaşayan Mert, tıp eğitimine Amerika’da devam etse de bu mesleği yapmamıştır. Umut’tan bir kızı olduğunu sonradan öğrenen Mert; ilk başlarda bunu kabullenmek istemez. Ancak ilerleyen dönemlerde gerek Yaz gerekse Umut’la arasındaki bağ hiç olmadığı kadar güzel bir şekilde gelişmeye başlar.

Tansel Öngel Kimdir?

1976 Kilis doğumlu Tansel Öngel; halen Trabzon Devlet Tiyatrosu bünyesinde sanatçı olarak sanat yaşamına devam etmektedir. Oyuncu 1,74 boyunda ve 70 kilodur. 2004 yılında ekranların karşısına geçen Tansel Öngel; Muhteşem Yüzyıl, Benim İçin Üzülme ve Son Mektup gibi dizi ve filmlerde oynadı.

Leyla Demirci

www.TatliKadinlar.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir