Yaz’ın Öyküsü Dizisi Tunç (Çağdaş Onur Öztürk) Kimdir?

“Umudunu Kaybetme” programı, bir gün tahmin edilenden çok daha farklı bir birleşmeye yol açacaktır. Yıllar boyunca anne babası olmadan yalnızca yurttaki yakın arkadaşı Ekim ile kendine ait olan bir hayatı bulunan Yaz; dışarıdan bakılınca oldukça hırçın bir kızdır. Yetiştirme yurdu içerisinde oldukça zor zamanları geride bırakan Yaz’ın en büyük amaçlarından bir tanesi ise özgür olarak kendi ayakları üzerinde durmaktır. Arkadaşı ile sıradan bir gün geçirirken aniden Umudunu Kaybetme programı içerisinde kendine ait olan çok büyük bir sırrı öğrenecektir.

Yaz’ın Öyküsü Tunç Kimdir?

Dizinin karakterlerinden Tunç, oldukça zengin, çekici bir adamdır. Tunç aynı zamanda Umudunu Kaybetme programının da yapımcısıdır. Umut’a büyük bir aşkla bağlı olan Tunç, Yaz’ı öğrendikten sonra da bu hislerinde herhangi bir değişim olmadı. Hatta Yaz ile arasında yavaş yavaş iyi ilişkiler meydana gelmeye başlayacaktır. Tunç, Umut’u henüz çok tecrübesizken televizyon piyasasına soktuktan sonra onu hızlı bir şekilde şöhrete ulaştırmıştır. Umut da bundan ve Yaz’ı bağrına basmasından dolayı Tunç’tan kopamaz.

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?

16 Ağustos 1979 Sivas doğumlu olan Çağdaş Onur Öztürk, asıl çıkışını 2011 yılındaki Kuzey Güney dizisindeki Barış Hakmen rolü ile yapmıştır. 1.82 boyu olan Öztürk’ün kilosu ise 72. Doğruluk Ekseni dizisi ile sektöre giriş yapan Öztürk; Böyle Bitmesin, Sakarya Fırat ve Aşktan Kaçılmaz gibi dizilerde de rol aldı.

Leyla Demirci

www.TatliKadinlar.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir