Yaz’ın Öyküsü Dizisi Umut (Vildan Atasever) Kimdir?

Anne ve babasını hiç tanımamış olan Yaz, yaşamını yurdun 4 duvarı arasında geçirmektedir. En yakın arkadaşı ile birlikte yaşamını çok daha güzel bir hale getirmeye çalışırken hayata karşı her zaman sert bir duruşa sahip olsa da bir blog aracılığı ile içindeki fırtınaları dünya ile paylaşır. Ekim ile birlikte her sabah kayıp insanları birbiri ile buluşturan bir programı izleyen Yaz, bu programda yaşananlara asla inanmasa da programın izlerken sunucusu olan Umut ile alakalı yaşanan gelişme, onun da hayatını tahmin ettiğinden çok daha fazla etkileyecektir.

Yaz’ın Öyküsü Dizisi Umut Kimdir?

Umut, oldukça çalışkan ve özellikle de erkeklere karşı güçlü duruşu ile kadınlar tarafından örnek alınan bir karakterdir. Çocukken fakir bir mahallede kız kardeşi ve annesi ile yaşayan Umut, çalışkanlığı sonrasında bir üniversitede burslu okurken okulun zengin ve şımarık çocuklarından Mert ile ilişkiye yaşar. Mert’ten hamile kalan Umut; ilk başta çocuğu aldırmak ister ancak sonrasında bundan vazgeçer. Lakin Mert’in jinekolog olan babası ona yardım bahanesi ile doğuma girer ancak bebeğin ölü doğduğunu söyler. Yaptığı program ile kayıpları birbiri ile kavuşturan Umut’a yıllar sonra bilinmeyen bir telefon gelir ve çocuğunun ölmediğini söyler. Bundan sonrasında hayat Umut için hiç olmadığı kadar zor bir hale gelecektir.

Vildan Atasever Kimdir?

34 yaşındaki Vildan Atasever; en fazla tanınan ve beğenilen oyunculardan bir tanesidir. 20013’te İki Genç Kız ile ekranlarda görülmeyen başlayan Atasever, henüz ilk filminde olmasına rağmen Altın Portakal kazanmayı başarmıştır. Sinema ve dizi sektöründe adını kaliteli işler ile duyuran Vildan Atasever 1,62 boyunda ve 51 kilodur.

Leyla Demirci

www.TatliKadinlar.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir