Yaz’ın Öyküsü Dizisi Yaz – Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Henüz 18 yaşında olan Yaz; farklı, tehlikeli, yaşantısındaki en büyük gayesi kendi ayakları üzerinde durmak olan, sinirlendiğinde gözü hiçbir şeyi görmeyen asi bir kız. Yetimhanede büyüyen yaz babası Mert ve annesi Umut’u hiç tanımamış, Umut’un babasının oynamış olduğu oyun sonunda yalnız kalmıştır. Yurt içerisinde kimse ile yakınlaşmayan Yaz’ın tek sırdaşı ise Ekim’dir. Yeri geldiği zaman Ekim’e annelik bile yapan Yaz; dış dünyasında her ne kadar başına buyruk olsa da iç dünyasında bir o kadar yalnız ve kırılgan. Yaz, içinde yaşamış olduğu bütün karmaşayı ve tutkuyu kimsenin onun yazdığından haberdar olmadığı bir blog üzerinden insanlar ile paylaşır.

Yurt yaşamı içerisinde Ekim ne kadar “Umudunu Kaybetme” programını izlese de Yaz buna karşı çıkar. Ancak günün birinde bu program sayesinde anne babasını bulacaktır. Birbirinden oldukça farklı karakterlere sahip olan anne babası ile karşılaşan Yaz bir yandan onlara uzun yıllar sonra ebeveyn olmayı öğretirken diğer bir yandan da üniversite hayatı ve yurttan tanıdığı arkadaşları arasında kalacaktır.

Kaçırmayın: Yaz’ın Öyküsü Dizisi Tunç (Çağdaş Onur Öztürk) Kimdir?

Ece Çeşmioğlu Kimdir?

26 Kasım 1990 doğumlu Ece Çeşmioğlu, 1.63 boyunda ve 45 kilodur. Oyunculuk anlamında ilk olarak 2002 yılında “Çocuklar Duymasın” dizisi ile kendini gösteren Çeşmioğlu, 2005 yılında ise “Gümüş” dizisinde oynadı. Ancak en büyük çıkışını ise “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde “Ayça” karakteri ile yaptı.

Kaçırmayın: Yaz’ın Öyküsü Dizisi Ekim (Tuğçe Açıkgöz) Kimdir?
Kaçırmayın: Yaz’ın Öyküsü Dizisi Mert (Tansel Öngel) Kimdir?

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir